Вход Регистрация
новое

Важлива інформація про Xtreme BCAA 5000

14 февраля 2018, в 19:39

Незамінні амінокислоти BCAA – чи не найпопулярніша добавка серед усього спортивного харчування. Вони корисні буквально для будь-якого періоду тренування і покращують результати та загальне самопочуття. У цій статті розповідається про BCAA від відомої фірми-виробника «Фітнес Авторіті».

Xtreme BCAA 5000 Fitness Authority (400 г) – чисті амінокислоти BCAA преміум-якості – лейцин, ізолейцин і валін в пропорціях, придатних для будь-якого періоду тренувань: 2:1:1. Це спортивна добавка, яку можна по праву вважати універсальною, оскільки вона забезпечує головним чином повноцінне відновлення і дає «будівельний матеріал» для зміцнення м'язової тканини. А ці два ефекти – основа для прогресу в досягненні будь-якої мети в силовому напрямку: набір маси, сушка, жироспалювання і т.д.

Порошкові BCAA найбільш швидко засвоюються організмом, тому вживання Xtreme BCAA від Фітнес Авторіті після тренінгу гарантовано закриє так зване анаболічне вікно: запобіжить запуску катаболічних процесів і дасть ресурси для відновлення м'язової тканини. Як результат, зводиться до мінімуму надмірна втома в м'язах і біль, а на наступний день відсутня сильна крепатура.

Дія Xtreme BCAA 5000

Прискорює регенеративні процеси

Постачає в м'язи матеріал для нарощування сухої мускулатури

Блокує катаболізм на тлі запуску анаболічних процесів

Дає підвищену витривалість і продуктивність на тренуванні

Допомагає набрати вагу тільки за рахунок м'язів

Стимулює спалювання зайвих жирових відкладень

Препарат «Екстрім БЦАА» актуальний на будь-якому тренувальному періоді. По-перше, саме BCAA живлять м'язову кань на 33-36% і виступають елементами для утворення нових м'язових волокон. Це означає, що при вступі до м'язової тканини поживних речовин виникнуть оптимальні умови для збільшення м'язів і підвищення сили. По-друге, при тренуваннях на жироспалювання або сушку (що має на увазі низькокалорійну дієту) BCAA виступають в якості джерела енергії, і, значить, м'язовий білок не буде розщеплюватися до амінокислот. Тобто стає можливим цілеспрямовано позбавлятися від жиру без шкоди для м'язів.

Рекомендації щодо застосування Xtreme BCAA

Разова порція – 5 грамів добавки, розчинених приблизно в склянці води. Випивайте по порції за півгодини до тренування, відразу після і на ніч. У дні відновлення досить двічі в день: вранці і ввечері. BCAA поєднуються з будь-яким спортивним харчуванням, однак перевищення рекомендованої дози не призведе до кращих результатів.


Джерело: sigmatv.net.ua

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!