Вход Регистрация
новое

Як вибрати дитяче взуття

16 января 2018, в 19:11

Більшість лікарів-ортопедів схиляються до думки, що купувати дитині перше взуття слід не раніше, ніж у віці 9-12 місяців, тобто безпосередньо в той період, коли малюк починає ходити. До цього моменту дитячий взуттєвий «арсенал» бажано обмежити традиційними носочками і пінетки. Що стосується правильного вибору першого взуття для дитини - при покупці обновок для свого чада батькам рекомендується користуватися магазином "Чебурашка" https://chebyrashka.com.ua/dityache-vzuttya/dityache-sportivne-vzuttya, та приділяти увагу наступним аспектам:

  • Дитяче взуття повинно бути легким і виготовленим з дихаючих матеріалів - натуральної шкіри або бавовняного текстилю (включаючи внутрішню обробку).
  • Конструкція моделі повинна забезпечувати надійну фіксацію стопи і гомілковостопного суглоба. Цьому посприяють, в числі іншого, жорсткий, високий задник і застібка, щільно фіксує ногу в області щиколотки.
  • Для «правильного» взуття обов'язкова наявність невеликого широкого каблучка, що сприяє рівномірному розподілу ваги на стопу. Оптимальна висота каблучка для перших туфельок малюка - 3-5 мм; до моменту досягнення дитиною дворічного віку рекомендовані показники зростають до 5-10 мм.
  • Відсутність супінатора (якщо взуття не ортопедичне). З точки зору фахівців в області дитячої ортопедії, носіння взуття з супинаторами у віці до двох років небажано. У цей період на ступнях малюка ще присутні жирові подушечки, які і виконують роль природних супінаторів. Крім того, супінатор повинен знаходитися строго під певною ділянкою стопи, а оскільки багато батьків купують для своїх чад взуття «на виріст», розташування цієї деталі під дитячою стопою згодом може виявитися неправильним. Таким чином, має місце ймовірність розвитку деформації стоп. Саме краще рішення, це купвати взуття тут https://chebyrashka.com.ua/dityache-vzuttya/dityache-litnie-vzuttya. Літне взуття яке купується в магазині "Чебурашка", має всі необхідні властивості, які подрібні для стопи дитини.
  • Окремі вимоги пред'являються до підошви: вона повинна бути жорсткою, але при цьому гнучкою, мати рельєфну поверхню і володіти високими противоховзаючими властивостями. Добре, якщо рельєфними будуть і устилки: так стопа дитини не буде «з'їжджати» всередині взуття.
  • Оскільки в період «перших кроків» малюки часто спотикаються, щоб уникнути травмування пальців найкраще віддавати перевагу взуттю із закритим носком. При цьому важливо, щоб носок був широким і злегка піднесеним. Дотримання таких умов: а) дозволить запобігти здавлювання пальців і сполучених з ним порушень кровообігу і можливих деформацій; б) посприяє формуванню у дитини правильної ходи.
  • При покупці дитячого взуття слід ретельно перевірити всі її проблемні ділянки. Зони швів і декоративні елементи не повинні тиснути і натирати ногу. Чим менше у взутті внутрішніх швів, тим комфортніше буде її носіння.

І, нарешті, ще один важливий фактор: взуття для дитини будь-якого віку повинна бути новою.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!