Вход Регистрация

Розкутість і свобода: геть сексуальні страхи

11 марта 2014, в 16:54

Чи маєш ти комплекси з приводу зовнішнього вигляду , або ж ти просто переживаєш , що не зможеш досягти оргазму - всі ці страхи впливають на твою сексуальне життя і в підсумку роблять секс менш яскравим - і для тебе , і для твого партнера. Експерти склали рейтинг десяти найбільш поширених перешкод , які заважають насолоджуватися сексом , а так само підказали , як з ними впоратися.

Повір , більшість твоїх сексуальних страхів всього лише у тебе в голові. І чим швидше ти від них зможеш позбутися, тим швидше твій секс стане більш якісним і яскравим. / shutterstock

Проблема: ти боїшся постати перед ним голою при світлі

Який твій перший порив , коли ти усвідомлюєш , що зараз буде секс? Якщо це бажання вимкнути світло - не панікуй , ти не одна така . Безліч жінок бояться оголитися перед чоловіком , якщо світло все ще включений . Іронія в тому , що чоловіки люблять насолоджуватися видом коханої жінки , а якщо вона до того ж і роздягнена - то це викликає невимовне захоплення. Так що всі страхи в сторону і вперед! Чоловіки за своєю природою є візуалами , і темрява під час сексу істотно скорочує їх насолоду.

Як впоратися ?

Спробуй пересилити себе і як мінімум запали у вашій спальні свічки або встанови Затемнювач світла . Чоловік звикне до цього ритуалу і реагуватиме негайно , коли побачить , що висвітлення стає не таким яскравим як звичайно.

Проблема: ти переживаєш про те , чи приємно ти пахнеш "внизу"

Кожна жінка , яка хоч раз у житті чула жарт , що жіночі геніталії " пахнуть рибою " думатиме : "Боже , невже і я так само пахну ? " . Жінки схильні до подібних переживань , більше того , це може породити страх , що твій вагінальний запах може бути огидний і жоден чоловік не захоче з тобою сексу.

Читай також : Проблеми в ліжку: що робити і до кого бігти

Як впоратися ?

Правда в тому , що кожне здорове тіло має свій запах. І це навіть зіграє тобі на руку , так як запах твого тіла це не просто запах , а одночасно і феромон , який приваблює чоловіків . Дійсно , вагінальний запах може ставати неприємним , але це відбувається тоді , коли у тебе є статеві інфекції. Якщо ж ти здорова і не забуваєш про інтимну гігієну , не варто хвилюватися. Будь-який чоловік , який має досвід на сексуальному поприщі , знає , що кожна жінка має свій запах , так що дуже малоймовірно , що він стане до тебе принюхуватися і фиркати .

Проблема: ти боїшся , що під час сексу можеш пукнути (хай вибачать нас чоловіки , які помилково читають цю статтю)

Середньостатистична жінка пукає 14 разів на день. Але що ж робити , коли - о Боже ! - Це відбулося під час сексу ? Цілком імовірно , що це може статися і з тобою. Однак ти не повинна забувати , що всі ми люди зі своїми фізіологічними процесами і потребами. Іноді твоє піхву може випускати повітря з гучним звуком - результат певних поз у сексі , коли повітря може затримуватися "там" .

Як впоратися ?

Ти, звичайно , можеш максимально скоротити вживання їжі , яка призводить до підвищеного газоутворення , однак ти повинна навчитися розвивати почуття гумору навіть у такій делікатній темі , як секс . Ти можеш бути здивована , але сміх у некомфортною ситуації може лише зблизити тебе з партнером.

Проблема: боязнь того , що ти не зможеш його задовольнити

А чи подобається йому це ? Насолоджується чи він моментами , які ми проводимо разом? Чи не втомився він від того , що я використовую всі ті ж пози / прийоми / техніки в ліжку? Знайоме , чи не так?

Як впоратися ?

Якщо ти вважаєш , що недостатньо хороша в ліжку , кращий спосіб впоратися з подібними тривогами - поспілкуватися з партнером і поставити йому всі хвилюючі тебе питання . Зроби це акуратно , наприклад "Я так хочу принести тобі задоволення , але переживаю , що в оральному сексі не задовольняю тебе так , як ти цього хочеш " . Це дасть твоєму чоловікові можливість розкритися і встановити між вами довірче спілкування . До того ж , після подібної розмови ти зможеш розслабитися і бути більш впевненою в собі. Чоловіки не настільки складні натури , як жінки. Їх збуджує те, що збуджена жінка. Так що замість того , щоб хвилюватися , розслабся і насолоджуйся .

Проблема: тобі здається , що він думає про колишньої і секс, який у них був

Ви в ліжку , а ти ніяк не можеш припинити думати , що він мріє про свою колишню . Кожна жінка хоч раз про це замислювалася. Якщо це тебе хвилює , то просто відпусти свій страх , він просто ірраціональний. Якщо він зараз з тобою , то вона просто минуле і перемога за тобою , так як саме ти його вибір. Якщо ж ти продовжуєш про це думати , то сама ж своїми руками рушішь ваші відносини.

Як впоратися ?

Якщо ці страхи тебе не покидають , то спробуй релаксаційні техніки, такі як глибоке дихання , а так само сконцентруйся на тому , що все-таки ти , а не вона і є його справжнє . Усі негативні думки потрібно навчитися перетворювати у позитивні - "Він вибрав мене " , "Ми любимо один одного" , "Є минуле , а є справжнє - нам добре разом і у нас відмінний секс " . Однак є жінки , яким навіть всі ці способи не допомагають. У такому випадку потрібно застосувати останній варіант - поговорити безпосередньо зі своїм чоловіком. Але пам'ятай , що є більш привабливі видовища , ніж жінка , що проявляє слабкість.

Читай також : Сексуальні фантазії чоловіка : Секс утрьох , підпорядкування і зв'язування

Проблема: ти боїшся не зазнати оргазму

Жінки і справді занадто недовірливі і люблять занадто багато думати. Просто запам'ятай - чим більше ти хвилюєшся про те , що оргазму не буде , тим менше у тебе шансів його досягти.

Як впоратися ?

Разом того , щоб бути недовірливою , постарайся сконцентруватися на тому , щоб випробувати насолоду. І коли ти помітиш , що певні фізичні чи емоційні відчуття доставляють тобі задоволення , постарайся їх збільшити і продовжити. З часом , концентрація на сексуальних відчуттях , а не на оргазмі як такому , допоможе тобі зрозуміти , чого саме бажає твоє тіло , а це і є найефективніший спосіб досягти оргазму.

Проблема: як бути з оральним сексом ?

Навіть у наш час багато пар все ще відчувають себе некомфортно , коли мова заходить про оральний секс . Цьому є декілька пояснень : партнери не знають , як саме задовольнити один одного , не знають , як отримати задоволення , коли отримують цього роду ласку , а так само люди хвилюються про чистоту статевих органів , запаху і т.д.

Як впоратися ?

Дійсно , оральний секс це забава не для кожної пари . Разом з тим , жінка не повинна боятися цього . Все-таки оральним сексом теж можна займатися по- різному , використовуючи різні техніки. Наприклад , деякі жінки хвилюються , що повинні брати пеніс партнера в рот повністю , хоча існує безліч різних способів робити мінет . Точно так само існує безліч різних поз , в яких чоловік може орально пестити свою партнерку.

Проблема: негативні думки в спальні

Жінки часто відволікаються під час сексу , і деякі з думок можуть бути негативними . Наприклад , жінка може думати , що вона не приваблива , або ж що вона набрала вагу , вона може бути незадоволена своїм партнером або ж тим , що їй завжди складно досягти оргазму. Ясно одне - якщо жінка постарається всі свої негативні думки переформулювати у позитивні це поліпшить її сексуальне життя.

Як впоратися ?

Мовчання - це внутрішня критика. Чоловік третій вечір поспіль забув вимити посуд після вечері? Відпусти і забудь . Позитивний настрій допоможе тобі швидше збудитися і дійти до логічного завершення.

Проблема: тобі занадто лоскотно

Він торкається до тебе , а ти , замість того , щоб насолоджуватися , намагаєшся не захихотіла , тому що тобі не приємно , а лоскотно !

Як впоратися ?

Кожна жінка має свої чутливі точки , і її партнер просто повинен знати , де вони розташовані і як на них впливати. Наступного разу , якщо тобі лоскотно , попроси свого чоловіка торкатися до тебе не ніжно , а рішуче , це допоможе уникнути почуття лоскоту , яке може виникати саме на самому початку прелюдії.

Проблема: " там" дуже сухо

Ти збуджена , але все ще відчуваєш , що там , внизу , сухо. Вагінальна сухість може бути наслідком менопаузи або годування грудьми, і якщо у тебе виникла ця проблема - це не означає , що з тобою щось не так. Деякі дні просто можуть бути більш "сухими" .

Як впоратися ?

Відмінне рішення проблеми - купівля лубріканта на водній основі. Просто тримай його на тумбочці , так , про всяк випадок.

Ще переживаєш ? А даремно! якщо ти хочеш його , а він тебе , то всі ці дрібні проблеми не повинні вам заважати займатися запаморочливим сексом.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!