Вход Регистрация

Щоб закохатися, треба бути уразливим

31 января 2014, в 20:56

Наше вміння знайти ідеал там , де його немає , порозуміються тим , що в момент виникнення любові у людини , він майже завжди вразливий. Щоб хтось виглядав в наших очах досконалим , нам самим треба досить таки низько впасти в самооцінці - бути дуже невпевненим у ситуації попередньої зустрічі . Справжня любов виникає в період глибокої вразливості , коли ми відчуваємо себе самотніми і навіть слабкими в цьому великому світі і тут раптом з'являється ВІН , чи ВОНА !

Самооцінка сильно знижується після зради , втрати роботи , хвороби і будь-яких невдач в житті.

Коли ми втрачаємо орієнтацію в житті і не повністю контролюємо ситуацію навколо себе , ми не знаємо як себе вести і наш мозок шукає нам союзників з нашого оточення . ( Інстинкт самозбереження. Ну , от люблю я його !)

Якщо нам в цей момент попадається на очі красива , розуміюча дівчина, і чи розуміє , впливовий чоловік , то " чіп любові " почне вшивається в розум. Ми особливо закохуємося в лідерів , в незалежності від їх статі. Ми хочемо їх бачити нашими союзниками , більше ніж інших. Навіть якщо вони не дуже красиві.

Це було наочно продемонстровано фільмом Гостя з майбутнього. Майже всі хлопчаки в країні були закохані в Алісу Селезньову - лідера в тій ситуації , в якій більшість з нас не знали б , що робити. А ось хлопчисько в цьому фільмі , дівчаткам країни не сподобався. Тепер ви знаєте чому.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!