Вход Регистрация

Топ-3 сміховинно дешевих, але вкрай корисних овоча

13 февраля 2014, в 16:47

Як підрахували американські фахівці , перехід на здорову дієту обійдеться дорожче на $ 1,50 на день, що становить приблизно $ 550 на рік. Але це, звичайно , не означає , що ви можете відмовитися від фруктів і овочів - ось топ суперпродуктів , які не вдарять по кишені!

    Капуста . Це не тільки хороший джерело вітаміну С, клітковини і калію , цей овоч також захищає від деяких форм раку і при цьому вельми приємний на смак навіть в сирому вигляді. Тепер харчуватися правильно не тільки дешево , але і дуже смачно! Будь-який вид капусти - листова , кольорова , брюссельська або брокколі - принесе користь для здоров'я.
    Бобові . За даними Американської Діабетичної Асоціації , червона квасоля сповнена мінералів і харчових волокон , які захищають серце. Квасоля - причому будь-якого сорту - також забезпечить вас повноцінної добовою дозою білків , які вважаються повноцінними аналогами « м'ясних ».
    Картопля . Картошка отримала у нас і на Зпаде незаслужено погану репутацію. Це можна зрозуміти , так як картопля прийнято смажити у великій кількості шкідливого жиру або готувати з сиром або поливати сметаною ... Тим часом , в « чистому вигляді» картопля є одним із самих здорових продуктів на планеті. Картоплини сповнені складних вуглеводів , вітамінів групи В і С , клітковини. Ну , а якщо ви любите картоплю в мундирі , то це можна тільки привітати : картопля з шкіркою містить більше калію , ніж банан !

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!