Вход Регистрация

Як познайомитися з чоловіком

22 января 2014, в 21:02

Хто повинен проявляти ініціативу при знайомстві ? Як видатися нав'язливою і легкодоступною ? Що робити , якщо ви втомилися чекати першого кроку від хлопця ? Як не злякати чоловіка своєю наполегливістю ?
Які жінки затребувані , і як стати однією з них? Ці та багато інших питань задають дівчата , безрезультатно очікують поблажливості долі , проводячи вечори на самоті , фантазуючи про щасливе майбутнє . Цікаво , на який нещасний рік набридає пасивно чекати того , що мрія збудеться сама собою? Адже щоб щось отримати , потрібно докласти зусилля , а безкоштовний сир - тільки в мишоловці.

Отже, ви зважилися розпрощатися з образом нещасної самотньої дівчини , взяти ініціативу у свої руки і самої відправитися знайомитися з важливими саме вас чоловіками. Для того щоб допомогти вам у цьому починанні , секретами про знайомства поділився засновник і головний тренер проекту Womanlove Михайло Ширін .

« Дівчина повинна сидіти вдома , читати роман про Наташу Ростової , бути скромною , з незнайомими чоловіками не розмовляти , чекати принца на білому коні» , - говорила нам мама з малих років. Йдуть роки , а принц все не їде і не їде. Може , він втратив карту і помилково приїхав до іншої принцесі ? Або зла відьма перехопила його по шляху до вас? У будь-якому випадку результат той же - самотність і заздрість до парочок , що цілується в громадських місцях. Коли прийде час відмовитися від цієї малоефективною яка чекає позиції і самої взятися за побудову свого щастя ? Чи правильно чекати дива , коли цілком реально самої привнести щастя у своє життя ?

Де познайомитися ?

Представники протилежної статі мешкають скрізь. У абсолютно будь-якому місці планети реально зав'язати розмову з вподобаним хлопцем. Познайомитися з чоловіком можна на вулиці , в транспорті , в ресторані , в клубі , в пробці , на роботі , на прийомі у лікаря , на пляжі , на побаченні з іншим чоловіком , зрештою. І всі ці зустрічі можуть мати доленосний характер. Ніколи не знаєш , де і коли зустрінеш приємного, цікавого , турботливого молодої людини. Важливо бути готовою до зустрічі з ним і не упустити свій шанс , очікуючи першого кроку від нього. Чоловік як мінімум може вас не помітити , будучи зануреним у свої думки. Однак це не виключає того факту , що ви сподобалися б йому , вияви ви активність , зверни на себе його увагу.

Щодня повз нас проходить величезна кількість чоловіків. Де знайомитися ефективніше?
Є місця , куди чоловіки спеціально приходять у пошуках дівчат для необтяжених зобов'язаннями відносин . Познайомившись в такому місці і на таких умовах складно змінити формат спілкування і створити серйозні стосунки , якщо у вас з'явиться надалі таке бажання. Початковий настрій чоловіки виключно на секс зіграє свою негативну роль. Існують місця , куди представники протилежної статі ходять відпочивати суто чоловічою компанією . Як правило , в таких обставинах вони мало налаштовані на нові знайомства з дівчатами. Однак якщо жінка здалася цікавою , зачепила , то кілька хвилин свого дорогоцінного часу хлопець із задоволенням виділить для спілкування з нею.
На роботі , за кермом автомобіля , в театрі , в кафе - практично скрізь чоловіки не налаштовані на знайомство. Завжди є початкова мета , яка призвела чоловіка в те чи інше місце . Однак люди ж якимось чином знайомляться один з одним ... Може бути , не так важлива причина , по якій чоловік опинився в тому чи іншому місці , ключовим є - сподобалися ви йому чи ні , готовий він заради вас відволіктися від первісної мети , будь то перегляд футбольного матчу з друзями або обговорення угоди на кілька мільйонів.

Залишається лише визначитися , з яким саме чоловіком ви хочете познайомитися . Подумати , де він буває , в якому місці він відчуває себе найбільш розслаблено і розкуто , і в гарному вбранні , мило посміхаючись , відправитися туди для знайомства з судженим .

Важливо розуміти , що не всі чоловіки однаково розташовані до спілкування в одному і тому ж місці. Одним комфортно в тихому , затишному кафе за чашкою розслаблюючого чаю , іншим - на вечірці в оточенні 1500 чоловік , запалюючи на танцполі. Визначитися з місцем знайомства - перший крок до успіху. Адже зустрівши чоловіка «випадково» в його улюбленому місці , ви спочатку залишаєте про себе сприятливу думку , у вас вже є щось спільне. З іншого боку ваше спільне присутність у тому чи іншому місці може стати гарним приводом для знайомства.

Наприклад , ви вирішили , що тусовщик і веселун - це той тип чоловіка , який вам зараз необхідний. Логічно відправитися на його пошуки в місця скупчення людей , там , де він « на хвилі » , де відчуває себе в своїй тарілці. Як правило , такі люди є любителями нічного життя. Залишається лише вибрати клуб . Пам'ятайте , що навіть представники нічний тусовки бувають різними. Місце розташування закладу , наявність фейс -контролю , рівень обслуговування , матеріальна складова відпочинку в тому чи іншому клубі безпосередньо впливають на категорію людей , там мешкають . Вибравши клуб місцем для свого доленосного знайомства з хлопцем , подумайте , чи відповідаєте ви рівню закладу . Ви не повинні різко виділятися , бути білою вороною , тільки в такому випадку чоловік буде відчувати себе вільно поруч з вами.

Якщо ви вирішили зачарувати любителя мистецтва , то розумно відправитися для знайомства з ним в картинні галереї або театри. Вивчіть специфіку даних закладів , звертаючи увагу на те , що абстракціонізм і класика - це різні напрями мистецтв , що притягають несхожих один на одного людей , незважаючи на те , що всі вони - поціновувачі творчих форм . Виберіть те , що ближче вам , щоб відчувати себе розкутою і самої насолоджуватися тим місцем, в яке ви йдете підкорювати чоловіка . Опинившись на такому заході , будьте в темі , що відбувається, це допоможе вам зав'язати розмову з вподобаним молодою людиною .

Любителькам трудоголіків слід звернути увагу на ресторанчики навколо бізнес-центрів. Як правило , чоловікам , що приділяє багато часу роботі , абсолютно ніколи витрачати дорогоцінні хвилини на приготування їжі , тому обідають і вечеряють вони виключно у закладах громадського харчування. Щоб не витрачати час на роз'їзди або пробки , чоловіки вибирають заклади, розташовані близько від місця роботи . Важливо пам'ятати , що рівень цін в закладі вказує на статус чоловіка , який зайшов туди утамувати відчуття голоду. Вам , очікуючи «жертву» , необхідно випромінювати впевненість і спокій , тому імпульсивні вигуки при вигляді цін в меню доведеться виключити. Розраховувати на те , що новий знайомий поспішить оплатити ваш рахунок , не варто , так що вибирайте ресторани у відповідності зі своїми матеріальними можливостями.

Отже , якщо ви хочете познайомитися з книголюбом - відвідуйте книжкові магазини , якщо вам цікаво поспілкуватися з футболістом - ходіть на футбольні матчі , музикантів шукайте на концертах , любителів пива - в пабах , банкірів - у банках , лікарів - у лікарнях , серферів - на пляжі . Зав'язати знайомство з представником протилежної статі можна де завгодно. Однак вам , щоб зустріч була для вас приємною , важливо визначитися , кого саме ви шукайте і для чого.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!