Вход Регистрация

Як вибрати дитячу коляску

13 января 2017, в 20:14

Рішення, яку ж варто дитячу коляску, нарешті, вибрати, залежить, спочатку, від того, як ніби ти будеш нею також використовувати. Якщо, приміром ти живеш на 4 поверсі без ліфта, і немає здатності змісту коляски на першому поверсі, важливою буде легкість обладнання. Коли ти живеш на першому поверсі або у будинку з садом, придатної тобі буде дитяча коляска з люлькою. А якщо ти хочеш нарешті придбати коляску для маляти єдиний раз, щоб вона росла разом з дитиною, отважься на функціональну.

Ищите качественную и не дорогую детксую коляску - вот вам ссылка , в этом интернет магазине очень большой выбор детских колясок.
Дитяча коляска з люлькою

Переваги коляски: як би досить комфортна, придатна для новонародженого і дитини (поки що аж ніяк не почне сідати) виправдовує себе особливо восени і як би в зимову пору (дитині в ній тепло), традиційно, стало бути, має непогану амортизацію і величезні, накачані колеса, відмінно її возити, зазвичай, дешевше інших дитячих колясок (залежно від моделі).

Недоліки коляски: дитина живо з неї також зростає — через трохи місяців необхідно буде придбати дитячу коляску-трансформер; така коляска так само відбирає як би багато місця, велика, так що всякий багажник якраз поміщається.
Дитяча коляска-трансформер прогулянкова

Переваги коляски: прекрасна для старшого, сидить малюка — може бути використана навіть до 3 року життя; досконала особливо як би теплих місяцях (в зимову пору потрібні додаткові аксесуари, приміром, м'яко кажучи, ковдра) традиційно легше, ніж інші дитячі коляски, часто легко складається.

Недоліки коляски: залежно від моделі — якісь створені для малехоньких, решта для величезних діток (важко відшукати універсальний розмір), численні пластмасові елементи можуть легко піддатися пошкодження; відмінна модель може бути вельми шлях.
Функціональна дитяча коляска

Переваги коляски: ти купуєш її раз, вона підходить новонародженому також молодшому і старшому малюкові, комфортна для перенесення, якісь моделі як би пропонують також авто крісло в комплекті (дозволено його так само зміцнювати до дитячої коляски);

Недоліки коляски: висока вартість — сама як би дорога з усіх моделей; вага — це традиційно тяжкий тип коляски: аж ніяк не постійно легко складається (залежить від моделі).
Важливі критерії в дитячій колясці

Дитяча коляска - ніби обрати

Якщо ти вирішила як би купувати дитячу коляску, слід взяти до уваги й інші характеристики. Молоді матері, оцінюючи коляски власних дітей частіше звертають увагу на такі питання ніби:

Вага коляски: заздалегідь чим ти купиш коляску для маляти, перевір, скільки вона важить. Можливо і те, що, проте, аж ніяк не питай торговця — сама її підніми і прийми до уваги, що аж ніяк не раз ти повинна будеш її перетягнути, з дитиною, приміром, покупками посеред. Вага коляски залежить серед інших від каркасу — дюралевий є самим легким.

Розміри коляски: перевір, чи поміститься складена коляска в авто. Іноді трохи см повністю можуть змінити ситуацію.

Легкість використання: ти будеш так сказати вживати дитячу коляску раз на день, краще так ще раз в магазині перевір, чи легко вона везеться, збирається, розкладається і чи дозволено це зробити однією рукою, що може знадобитися, коли ти тримаєш малюка на руках. Важливо, щоб як би окремі елементи воза (апогей, спинка) складалися нишком, без хрусту, який міг би розбудити сплячого малюка.

Колеса коляски: найкращі накачані, їх розмір зобов'язаний підкорятися від вигляду поверхні, по якій ти будеш їздити, — якщо ти будеш споживати коляску в лісі, в селі, на піщаних дорогах — повинні бути більше, для їзди по місту можуть бути менше, а якщо ти будеш як раз їздити в міському транспорті аж ніяк не досить широко розставленими (коляска для малюка нарешті може аж ніяк не вміститися у вузенькому вході).

Спинка коляски: лише у функціональних дитячих колясках або трансформерах: зобов'язана мати трохи ступенів регулювання, зобов'язана бути певна опора для спини малюка. Регулювання зобов'язана бути з можливістю як би легкої перестановки, коли наприклад, дитина засне. Краще, щоб спинка була висока, так як ніби буде підходити також для підрослого малюка.

Підкладка коляски: зобов'язана бути з можливістю зняття (щоб можна було прати), з натуральних матеріалів, з ніби дозволено меншим додатком як би штучних тканин, які можуть дратувати як би делікатну шкіру.

Амортизація коляски: зобов'язана, нарешті, для пом'якшення ударів, яких зазнає дитина протягом їзди за жорсткою або як би нерівної базі.

Аксесуари дитячої коляски: із найбільш придатних додатків повинні бути плетінка (краще ємна і з високими берегами, щоб нічого аж ніяк не випадало), кишеню (для всяких дрібниць), також укриття для ніжок, противодождевой чохол — відмінно, щоб був прозорий, щоб дитина незважаючи на зливу міг роздивлятися те, що ззовні.
Як ніби купувати дитячу коляску?

Практика так сказати показує, що купівля дитячої коляски — це аж ніяк не короткий візит в головний переважний лавка, однак ціла серія походів, також величезний витрата. Дитяче тз необхідно обрати розважливо, беручи до уваги аж ніяк не лише наші власні переваги, проте також може, де і як ніби найчастіше ми його будемо використовувати, пора року, чи будемо ми його, вообщем то, транспортувати автомобілем, автобусом чи трамваєм, або волочити — навіть за кількома сходинками в лавка. Краще так заздалегідь оглянути в інтернеті різні моделі, задуматися, що нас цікавить і яку квоту від доходу ми здатні виділити, а потім відправитися в лавка.
Вибираючи коляску, слід тримати в пам'яті про таке:

відмінно подумай, заздалегідь ніж ти купиш дитячу коляску в інтернеті. Маленька вартість може потім виявитися вицвілій підкладкою, тріснутою пластмасової як би підніжкою або нехорошими колесами. Всі знають те, що купуй лише у довірених і перевірених продавців.
 краще придбати доброякісну, проте трохи дорожче коляску, ніж зберегти спочатку, щоб потім виявилося, що мс зламалося і необхідно придбати нове.
авто крісло в комплекті з як би функціональної коляскою для малюка – це аж ніяк не постійно відмінна думка: традиційно досить вузеньке, тому дитина швидко з нього нарешті зростає, до того ж специ кажуть, що зовсім не так небезпечно, як ніби крісло, що купується окремо.
 колеса різної величини (фронтальні менше ніж задні) аж ніяк не виправдовують себе на дорогах і як би кривих тротуарах — важко такою коляскою маневрувати, приміром, з'їхати з як би високого горба або зійти з автобуса.
 купуючи дитячу коляску, зверни увагу на властивість матеріалу, з якого зроблений каркас. Пластик легше, однак набагато менше витримує удари, ушкодження, також температуру. Алюміній трохи важче, однак найбільш істотно витриваліші. Якщо зовсім не зацікавлені ми на легкості коляски, ми можемо зважитися на металевій каркас, остаточно найбільш стійкий.
прогулянкова частка як би функціональної коляски зобов'язана бути обладнана ременями збереження, які застібається дитина.
 зверни увагу на гальма: повинні стовідсотково якраз заблокувати колоса також на похилій поверхні.
колір дитячої коляски це насправді менш значимий ознака, однак як би стоїть, аби аж ніяк не був він білосніжний або досить ясний — на такому вмить буде видно всі плями.

За вибір коляски для малюка візьмися ніби дозволено раніше, аж ніяк не відкладайте цього на крайню хвилинку і присвячуючи цій задачці більше часу. Можливо і те, що купуй з розсудливістю. Аж ніяк не керуйся виключно маркою виробника.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!