Вход Регистрация

Як закохати в себе хлопця: п'ять ключових моментів

10 марта 2014, в 21:07

Ми , дівчата , читаючи журнали , любовні романи і просто розпускаючи плітки між собою , постійно намагаємося з'ясувати " як закохати в себе чоловіка " . Природно , на цей хвилюючий для нас питання немає універсальної відповіді , - у всіх свої удачі і промахи , та й чоловіки на різні прийоми реагують по- різному. Цього разу ми вирішили вдатися до чоловічого думку з цього приводу. Вийшло , на наш погляд , досить цікаво і пізнавально. Читаємо , усвідомлюємо , коригуємо свою поведінку.

п'ять кроків до того , щоб по вуха закохати його в себе / shutterstock

Багато моїх подружки часто запитують " як закохати в себе чоловіка ? " . Я раніше відмахувався , але в результаті зрозумів - марно відмахуватися від жінки , якщо їй щось від тебе потрібно , краще дати їй те , що вона хоче , інакше вона ніколи від тебе не відстане . Дівчата , відкриваю вам перший і головний секрет - немає єдино правильного і дієвого способу закохати в себе хлопця , але ви можете зробити кілька кроків , які , якщо слідувати їм правильно , приведуть вас до мети. Отже ...

1 . привабливість

Це перший і один з найважливіших кроків . У 99 % випадків інтерес чоловіка до тебе зумовлений твоїм зовнішнім виглядом. Якщо ти не приваблива , у тебе дуже мало шансів звернути на себе увагу. Це не означає , що ти повинна виглядати як Скарлетт Йоханссон , тому що краса сама по собі не є єдиним компонентом. Це лише добавка до твоєї впевненості та поваги до себе. Догляд за собою , тим не менш, дуже важливий, незважаючи на те , як довго ти знаходишся у відносинах . Базові фізичні навантаження та вправи не тільки будуть підтримувати фігуру , а і твій настрій . І це не означає , що ти повинна катувати себе дієтами або скаженими фітнес -програмами. Просто знайди те , що тобі дійсно подобається , і займайся цим , будь то біг по 15 хвилин на день , йога або вправи з гантелями будинку. Головна ідея в тому , що якщо тобі це подобається , то ти легше до цього звикнеш і будеш робити це із задоволенням.

Плюс завжди пам'ятай про деякі наукових фактах:

- Червоні губи. Вчені стверджують , що дівчата , які користуються червоною помадою , визнані більш привабливими. Чому ? Це чітка ознака здатності створити здорове потомство.

- Підведені очі . Туш , олівець для очей , - все це створює контраст і більш яскраво подає твою чуттєвість.

- Здорові локони. Волосся - ось на що , всупереч різним твердженнями , чоловіки звертають увагу в першу чергу. Волосся виділяють феромони . Так що здорові , пишні і блискуче волосся - це індикатор твого відмінного здоров'я і помічник у залученні чоловіків.

- Рум'яні щоки. Ще одна ознака жіночності і здібності до народження потомства.

І не забувай про свій гардероб . Завжди важливо одягатися так , щоб викласти себе в кращому вигляді. Ніколи не натягуй на себе те , в чому не відчуваєш себе зручно. Чоловіки не сліпі , вони це помічають і не знаходять привабливим .

Всі ці прийоми можуть бути використані кожною жінкою , так що мотай на вус.

2 . Не будь занадто серйозна з чоловіком

Коли напруга між вами тільки зростає , ви починаєте більше спілкуватися , листуватися , телефонувати , але ще не зовсім знаєте , до чого це йде . Не зациклюйтеся , будь простіше . Не втрачай голову, не лад планів і не доводь себе до нервів. Більш того , не відмовляйся від спілкування з іншими чоловіками і від можливостей тільки тому , що в твоєму житті з'явився той , хто дуже сильно тебе цікавить. Важливо мати варіанти й давати чоловікові свободу , щоб він хотів до тебе повертатися . І останнє - припиняй перевіряти свій телефон кожну секунду , він цього частіше тобі писати не стане !

3 . Залишайся незворушною і май своє життя

Навіть якщо між вами все стає серйозно , ви частіше бачитеся , більше говоріть і відчуваєте більш глибокий зв'язок , тримай себе під контролем. Продовжуй жити тим же життям , якої жила до зустрічі з ним. Так , приділяй йому трохи більше часу , але не вибудовуй все життя навколо нього. Продовжуй бачитися з друзями , ходити в клуби , спортзал ... Загалом , роби все те, чим ти займалася до того , як він з'явився у твоєму житті. Є один невеликий секрет - ти привернула його також тим , що ти цікава і зайнята своїм життям дівчина. Може він до цього зустрічався з убогою панянкою , а ти зовсім інша. Чи не перетворюється на подобу його убогій колишньої тільки тому , що тепер у тебе є чоловік .

4 . Пора повісити ярлик

Дуже важливо усвідомлювати - ти хочеш бути з ним? Саме з ним , а не з будь-яким іншим чоловіком ? Ти повинна продумати це питання від і до , щоб зрозуміти чого конкретно ти хочеш від цього чоловіка . Ми , чоловіки , любимо , коли нас обожнюють і оцінюють по достоїнству. Це дивовижне відчуття - бути з тією жінкою , яка і справді мене хоче , незважаючи на всі мої недоліки і промахи. З іншого боку , якщо жінка просто хоче зустрічатися хоч з ким-небудь , для нас це явна ознака того , що з нею зв'язуватися не варто. Ми знаємо , що якщо вона вже настільки зневірилася , то будь-який чоловік зможе заповнити порожнечу в її житті , і жодному чоловікові це , на жаль, не лестить .

Більшість жінок потрапляють у пастку " задоволення мати бойфренда " і навіть не знають , з ким вони зустрічаються. Коли чоловік відчуває , що ти вважаєш його особливим , що ти робиш його життя кращим , він не стане уникати офіційності відносин .

Якщо ти все робиш правильно , а він до цих пір не дав вашим відносинам визначення і позитивний ярлик , йди від нього ! Якщо він і справді любить і цінує , то ніколи не дозволить тобі піти.

5 . Дай йому те , чого він хоче - позитивну оцінку , вдячність і повагу

Чоловічий погляд такий - повагу і твереза оцінка один одному є базою будь-яких відносин . Всього , чого дійсно хоче чоловік , - це зробити жінку , яку він любить , щасливою , і відчувати , що вона цінує те , що він для неї робить. Якщо ти цінуєш свого бойфренда навіть у хвилини промахів і слабкостей , він буде хотіти тебе ще більше. Цінувати потрібно по -справжньому , тому що неважливо як багато він робить для тебе , важливо те , що йому потрібно відчувати те , що ти це цінуєш . Чим більше ти щедра на подяку і позитивні оцінки , тим краще.

Для багатьох чоловіків ідеальна жінка це та , яка повністю щаслива з ними. Якщо ти дійсно з ним щаслива , розумієш, який людина перед тобою і приймаєш його з усіма позитивними і негативними сторонами , він не зможе не любити тебе .

Ось і все що я можу сказати. Якщо будеш дотримуватися всіх цих пунктів , чоловік , який тобі подобається , не зможе встояти. А як же ще ? Він тільки що знайшов ідеальну жінку !

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!