Вход Регистрация

Як закохатися в хлопця?

31 января 2014, в 20:31

У повітрі пахне весною , в повітрі пахне любов'ю . Хочеться швидше притиснутися до найріднішої і дорогому . До Нього . Як це не хочеться ? Н ? до кого? Та й не відчуваєш ти в повітрі нічого ? А ти спробуй ! Прислухайся до дзвінкої капели і задоволеному цвірінькання птахів , вглядись в іскристі струмки і радісні обличчя перехожих ! Усе ще нічого ? Твоє серце не відгукнулося ніжністю ? Вважаєш , що тобі недоступні почуття? Тоді терміново потрібно тебе лікувати! Цим сьогодні і займеться сайт Красива і Успішна . Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Запитай нас !

Як закохатися в хлопця

На жаль , зараз все частіше зустрічаються дівчата , які вважають , що не здатні любити. Виною цьому може бути виховання , оточення , політична обстановка в країні ( тут я , мабуть , перебільшую ) ... та що завгодно може бути причиною ! Але головне ж не це , головне те , що це можна виправити.
А навіщо взагалі це потрібно?

Навіщо взагалі люди один в одного закохуються ? Чи не простіше було б без жодних цих ніжностей і дурних прихильностей ? Навіщо так ускладнювати собі життя? Все тому , що коли не складно - просто , а коли просто , людині стає нудно жити. А це ж так втомлює !

Загалом , як би це не дивно звучало , людина закохується для того , щоб якось урізноманітнити своє життя. А що може урізноманітнити твоє життя більше , ніж введення в нього іншої людини ?

Ти ніколи не помічала , що алкоголіки - найчастіше самотні люди ? А все тому , що вони намагаються хоч якось заповнити своє життя , зробити її різноманітною. Від нудьги починають пити , вживати наркотики , а також влаштовувати п'яні дебоші . Вже краще закохатися , вірно?

Але з головою у вир кидатися не варто , тому, перед тим , як закохатися в хлопця , ти повинна знати , на що підписуєшся . Що ж таке любов ? Хтось каже , що це спорідненість душ; хтось стверджує , що це з'єднання двох половинок , розірваних на небесах ; хтось вважає , що це фізико - хімічний процес , але всі сходяться в одному . Любов - це гостре відчуття необхідності в постійній присутності поруч певної людини і у володінні ім. Ти готова до цього? Тоді вперед!
Що робити , щоб закохатися ?

Вважається , що почуття непідвладні розуму. Можливо, це так . Ось тільки психологи хором стверджують , що запрограмувати серце (або що там насправді відповідає за почуття) цілком можливо. Як ? Про це тобі і розповість сайт sympaty.net .

    Ти ніколи не замислювалася , чому одні люди закохуються часто , інші - майже ніколи ? Чому ми не закохуємося кожен день? Все тому , що готовність закохуватися - це специфічний стан нашого мозку. Мозок влюблива людей сприйнятливий до нових відчуттів , він готовий до них , він жадає їх. Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Дізнайся , на чому заснована любов і закоханість. Отже, це:

По-перше , це звичка

Щоб людина стала тобі доріг , щоб у тебе з'явилося бажання бачити його знову і знову , щоб ти відчувала необхідність у ньому , він повинен з'являтися в твоєму житті досить часто. Як би сильно дві людини не ненавиділи один одного , якщо їх змусити співіснувати у власному суспільстві і виконувати одну роботу хоча б півроку , після цього часу вони будуть відчувати одне до одного якщо не любов , то хоча б симпатію.

    Це свого роду рефлекс - ти бачиш людину щодня , ви робите одну справу , у вас з ним одні цілі , значить - він тобі потрібен , і ти без нього ніяк. Цим рефлексом і пояснюється масова закоханість у зірок ТВ - ти бачиш їх кожен день у себе вдома і жити не можеш без передачі / серіалу / кліпу , в якому вони беруть участь.

Саме тому стосунки на відстані заздалегідь приречені на провал. Для любові потрібна постійна підживлення ( візуальна , тактильна , акустична ) , без якої почуття згасають. Тому , ось тобі жартівливий (та не зовсім ) рада : перед тим , як закохатися в хлопця , дізнайся , як далеко він від тебе живе і чи не збирається раптом виїжджати на ПМЖ в іншу країну.
По-друге , цей стан уразливості

Напевно ти чула розповіді на кшталт: «І от мене звільнили з роботи , захворів дідусь , квартиру обікрали , та ще й з ранку я впала в калюжу , зламала каблук і зіпсувала світле пальто ! Я вже думала , що чорна смуга в моєму житті ніколи не припиниться , але тут я побачила Його , хлопця з сусідньої квартири! Я відразу зрозуміла , що це - Він ». І неважливо , що « Він » в цьому будинку живе з самого свого народження.

    Мораль історії в тому , що ми закохуємося тільки в моменти нашої емоційної вразливості . Уразливі ми можемо бути через якісь неприємностей ( звільнення, хвороба дідусі , матеріальні втрати , зіпсоване пальто) . Уразливі ми можемо бути через невпевненість у собі ( а чи гідна я була цієї роботи? Не з моєї Чи вини захворів дідусь ? Всі сміються над моїм брудним пальто !) . Уразливі ми можемо бути через гострого почуття самотності і жалості до себе (і ніхто ж не допоміг піднятися з цієї калюжі !) .

У моменти уразливості , коли ми не знаємо , що робити , нам потрібен хтось поруч. Хтось , хто пошкодує , підтримає , допоможе - загалом , захистить від агресивного зовнішнього світу.

Але як закохатися в хлопця, якщо все начебто нормально ? І робота гідна, і в сім'ї всі здорові , і з усіма відносини нормальні - начебто ніяких дратівливих чинників? А ніяк! - Відповім я . Ось тільки не буває такого , щоб зовсім без дратівливих чинників. Найстрашнішою хворобою сучасного світу називають самотність. Майже кожен самодостатня людина «без дратівливих чинників» схильний до цієї хвороби.
По-третє , це екстремальні відчуття

Адреналін - ось він , наш герой! Давай розглянемо , як виділився під час стресу адреналін діє на наш організм. Серце стукає , як скажене , дихання частішає , повітря не вистачає , голова починає кружляти , ти починаєш хвилюватися ... На думку мозку , приблизно це ти повинна відчувати не тільки під час стресу , а й коли тобі хтось шалено подобається.

Тому , якщо під час стресу ( стресова ситуація може бути будь-який - політ на літаку , заняття скелелазінням , здача річного звіту) в твоєму оточенні виявляється хоч скільки гідний чоловік , мозок помилково пов'язує твоє стресовий стан з присутністю цього Чоловіки і видає: та ти , люба , закохалася !

    Не знаєш , як закохатися в хлопця ? Просто більше озирайся по сторонах, коли нервуєш !

 У кого закохуватися -то?

Перед тим , як закохуватися в якого-небудь хлопця , ти повинна також зрозуміти , в кого ми закохуємося . Дослідження показують , що для чоловіків важлива краса , а для жінок - соціальна забезпеченість.

    Однак це зовсім не означає , що жінки з короткими ногами та чоловіка без квартири - машини- роботи будуть самотні у віки вічні . Як ти , напевно , вже помітила , люблять усіх : красивих і не дуже , багатих і бідних , здорових і хворих , добрих і жорстоких . А все тому , що наш мозок - досить складна штука , та для кожного об'єкта в матеріальному світі він складає свій власний ідеал , наділений найрізноманітнішими властивостями. Існує в твоїй голові і образ ідеального чоловіка . І , навіть якщо ти сама того не підозрюєш , твій мозок наділив його не тільки грошима і соціальним статусом , все набагато складніше.

І як же тоді закохатися в хлопця , якщо десь на підкірці захований незрозуміло який ідеал ? Справа в тому , що ми рідко закохується в ідеал. Просто тому , що його не знайти. Але коли ти підсвідомо готова закохатися , твій мозок порівнює кожного чоловіка з твого оточення і образом ідеалу. І , якщо він знайде достатню кількість збігів , ти закохуєшся .
Як закохатися в хлопця - розглянемо на прикладі

Як ти вже зрозуміла , твоя закоханість залежить від того , наскільки ти готова конкретно зараз закохуватися і наскільки цей хлопець відповідає твоєму ідеалу. Припустимо , що хлопець дуже навіть відповідає . Що ж робити , щоб закохатися ?

    По-перше , створи потреба . Систематичність і регулярність - ось , що важливо . Якщо твій обранець не працює з тобою на одній роботі , устрій так , щоб ви частіше траплялися один одному на очі. Ставати зайво настирливої і кожен день призначати побачення , втім , не варто - не захоплюйся , так ти його тільки відштовхнеш . Почни з того , що ви будете періодично проводити час один з одним - раз на місяць , раз на два тижні , щотижня. Нагадуй зрідка йому про себе - щоб не забував , що ти є. В результаті і він , і ти будете відчувати потребу в постійних зустрічах.
    По-друге , підготуй себе . Ти повинна бути морально готова до закоханості. Ти повинна сприймати свого обранця людиною, яка рятує тебе від чогось - від самотності , від нудьги , від невміння починають комп'ютер , вкрутити лапочку , їсти паличками або малювати.
    По-третє , додай стресову ситуацію. Чоловік повинен бути захисником , тоді жінка закохається в нього. Хочеш закохатися ? Сходи зі своїм обранцем на американські гірки , в аквапарк або в кімнату жаху - в будь-яке місце , яке викликає одночасно і страх , і захоплення. Тут, звичайно , головне , щоб чоловік сам не злякався.

Ця стаття написана для тих , що несамовито хоче , але не знає , як закохатися в хлопця. Але хитрі дами можуть використовувати цю статтю і в своїх корисливих цілях. Правила « влюбляемості » однакові і для жінок , і для чоловіків. Трійця « звичка -уразливість - стрес » діють на всіх. Її використання може і закохати тебе , і закохати в тебе - все залежить від твоїх власних дій і намірів.

Головне , добре запам'ятай: почуття - не іграшки . Не варто маніпулювати людьми заради власного задоволення , це нікому не приносить щастя .

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!