Вход Регистрация

ЯК ЗНАКОМИТЬСЯ В ІНТЕРНЕТІ?

26 января 2014, в 20:21

Інтернет знайомства - іноді здається , що це просто незамінний світ багатьох " Інтернет бійців" , деякі взагалі воліють інет- знайомства вуличним . І дуже часто люди замислюються над тим , як робити це ще ефективніше , можливо, деякі з вас пробували , але був якийсь інший результат. Я лише спробую написати тут , то чим реально користуюся ( овалcя ) я і що має ККД майже 100 %.

Отже начнемZzZ .

Що ж дійсно важливо у своїй анкеті :

1 . фотографії

Яскраві , Чіткі , обов'язково чимось притягує ! Не треба виставляти фоти , де ти у дворі або в селі купаєшся , рибалиш та іншу єресь. Нехай таке Г виставляють всякі бидлани . Типу " Я в селі граю в футбік " , "Це мій двір і це Петька і Генка " , ну загалом , ти зрозумів . СТИЛЬ , ЯРКОСТЬ , ЩОСЬ чіпляв !

2 . Анкета

Про себе майже нічого не пиши , у мене наприклад взагалі строчки Басти були :

Мене як вогонь запалити легко , але утримати складно ...
Я як дорогий кришталь , будь зі мною обережна ...

АЛЕ! Якщо раптом дуже-дуже сподобалася яка те дівчина , то можна перестрахуватися і оформити СВОЮ! анкету , підстроївшись під її . Як це допоможе надалі ?

Реально класні дівчата знають собі ціну! І це важливо пам'ятати. Ти обов'язково від них почуєш " ламана " - круті дівчата без цього просто не обходяться.

Так от , підстроювання під її анкету , і використання дуже зв'язує слова " ТЕЖ " , можна встановити раппорт навіть в Інтернеті . :) Приклад :

Розповідаєш про який-нить фигне - вона обов'язково відреагує : " ВАУ так незвично! " (або як нитка ще ) . Проста відповідь : "Так , мене " ТЕЖ " радує / вставляє / вбиває и.т.д "

Загалом, якщо реально знайшов якийсь об'єкт , який , як тобі здається , тобі дуже підходить , то бажано підстрахуватися і трохи поміняти свою анкету ... роблячи її схожою.

3 . Знайомство !

Існує кілька варіантів початку ... Для різних дівчат . Але нас цікавлять кращі , чи не так? Якщо ти бачиш ту дівчину , яка тобі подобається , ти повинен знайти в собі настрій для стьобу над нею або ... НЕ ПИСАТИ їй ! Якщо в тобі з'являється майже стовідсоткова впевненість (у тому , що її номер у тебе вже в кишені ) або просто хочеться постебатся , то саме час кинути їй пару фраз і не тільки їй. :) Як мені здається , чим вище бал дівчини , ті більше вона себе цінує і тим більше всяких ламеров , бажаючих з нею познайомиться , говорять одні й ті ж дебільні вітання, компліменти , вульгарності ...

Отже , пішли по порядку. Ось ти її знайшов і готовий дивитися на її фотки більше п'яти секунд. Він явно не красуня , але , все одно , в ній є щось , що тебе притягує. Відмінно . Ось дієвий сценарій , який пропоную я :

Починається він або з "Привіт , я ( ІМ'Я ) ... А яким прекрасним іменем звешся ти ? ( Для сайтів де можна використовувати тільки ники . ) А в тобі ж явно є родзинки ! Зі скількома познайомилася за сьогодні ? "

Cобственно , ось так може виглядати типове знайомство :

- Привіт )) Зі скількома познайомилася за сьогодні ?
- Можна сказати , що ти будеш третім ( її відповідь не особливо важливий - він замість привіту ) .
- Відмінно !) Але я люблю бути першим! Пиши телефон) )
- Який ти швидкий !)) ( Ого , щас прям от так і написала )
- Я не швидкий , я нормальний )) Це ВОНИ гальмують )) ( Я не винен , що всі інші гальмують :))
- Ще і самовпевнений ! ! Взагалі прикольно ти всіх відшив )))
( Головне тримаються впевнено , з розумінням того , що вона вже твоя і її номер у тебе , креатив сам приходить в голову по ходу . )
- Чи не самовпевнений , а впевнений у собі чоловік у повному розквіті сил) ))
- Ха! А навіщо тобі мій телефон ?
- Варіанта два - або щоб дзвонити , важко дихати в трубку і мовчати , або щоб запросити тебе в приємне місце і класно провести час) ) ( и.т.д и.т.п , придумати море можна )
- Мені більше подобається другий варіант ))
- Відмінно ! Пиши телефон , я подзвоню , коли звільнюся )
- +7 Ххх - ххх - хххх , М.
( за ідеї спасибі Бітлджуса )

Ось ще свіжий приклад :

Рома : "Привіт .. +)) Ймовірно Надя +) Зі скількома познайомилася сьогодні ? "
Надін : "так ні з ким !) "
Рома : " Відмінно , я люблю бути першим ) Пиши телефон +) "
Надін : "краще ти!"
Рома : " ахаххаха якщо дівчина просить телефон у хлопця і не дає свій = 100% не подзвонить ) . Тому краще відразу скажи немає. Бо я не люблю общатся в неті . "
Надін : " 9055449000 !) "

Як правило , це дуже дієва штука: у мене виходило з 3-5 фраз брати номер телефону.

Далі , якщо у тебе РЕАЛЬНО ! серйозні плани , зустрінеться і щось ще :))) , то необхідно якісно видзвонити !

- Привіт , М. , це ( ІМ'Я ) , ми дуже познайомилися на дамки / мейлі / асьці дуже сьогодні . Як твоє дуже гарний настрій ?
- Відмінне ! А ти як?
- Бла -бла- бла .. Є чудова ідея , що вражає своєю новизною та актуальністю !
- Яка ?))
- Прогулятися по красивому весняному парку з озерами , алеями , фонтаном , чистим повітрям і купою позитивного настрою! (ну або твій варіант )
- Ой , ну я не знаю ... Я вболіваю ... І сесія йде !
- А що , хвороба сильно псує твою зовнішність ?))

Якщо ти дочитав до цього моменту , то тобі цікаво не тільки отримувати легкі телефони 5 - 6 -ок , а й дівчат від 7 -ми і вище. :) "А яка , в принципі , різниця ? " , - Можливо , запитаєш ти ... Різниця , як раз , величезна , як я вже говорив , чим вище бал дівчини , тим вище її самооцінка , тим вище вона себе цінує , тим більше у неї шанувальників , тим більше їй пише народу з одноманітними компліментами або чимось ще й тим більше у тебе шансів яскраво виділитися на тлі загальної маси. :)
Що повинен зробити ти ? Правильно ! Добится її уваги і згенерувати дуже якісну фразу - початок, бо взяти номер з 3 -х пропозицій не вийде. Такі дівчата люблять поламатися . І іноді просто приносить задоволення їх поламати , і в кінці ( коли вона вже дала тобі свій номер ) ПРОСТИТЕ МЕНЕ ЗА ЕКОЛОГІЮ ! , Написати: " Вибач , але ти не підходиш ! " :-)
Що тобі допоможе в цій справі ? КРЕАТИВ ! Обов'язково треба щось придумувати і чимось дивувати. Дуже непогано працюють інтриги , починаючи з банальних . Іноді корисно помітити якусь нитку деталь в анкеті дівчини. АЛЕ! Ту деталь , которуе явно інші не помічають і не пишуть ! Це може бути що завгодно , навіть будь-яка фраза ... Наведу приклади ...
Рома : " Дивно ... Хотінь снігу ? А хотіння чогось нового? "
Rcsupergirl : "ну це теж можна ) а чого дивного ? "
Рома : "Ну снігу і так в надлишку начебто ... ймовірно , ти любиш кататся і любиш екстрим ... хоча дурне слово таке ... " Екстрім " Я не знаю легко , чи ти зав'язуєш нові знайомства в житті , але можливо я б дізнався твоє ім'я , якби його мені сказала і нам було б зручніше +) "
Rcsupergirl : "ти мені вже подобаєшся ) поки ти перший , хто захотів дізнатися моє ім'я .."
Rcsupergirl : " Надін ) "
Рома : "Здорово ... ти знаєш , є дуже багато різних імен ... є Надін і Надія ( Надя ), ти хто з них? Хоча , не має значення , скажи , Надін , чи можна мені просто називати тебе Надею +) )) ? "
Rcsupergirl : "зазвичай все так мене і звати ... але останнім часом я відчуваю себе по -іншому) "
Рома : "відмінно ... Ти себе відчуваєш як Sunshine girl ? "
Rcsupergirl : " напевно) ) а до чого такі питання ?)) "
Рома : " =)) ) іноді люди задають такі питання , щоб просто посміхнути співрозмовника ... як зараз =)) "
Rcsupergirl : "ти незвичайний =)) "
Рома : "Я кращий і взагалі мега- мега ( МЕГА з білим шоколадом і горішками + Мега з молочним шоколадом) "
Rcsupergirl : " я люблю МЕГУ )) може ти і супермен ? "
Рома : "Не - а , навряд чи +) , але я такий унікальний , як кожен новий чоловік , якого ти зустрічаєш +) + я дуже креативний , і головне в моєму реченні - НЕ Я. .. а КРЕАТИВНИЙ =)) "
Rcsupergirl : "це кльово .. а де ти вчишся ?) "
(Тут я розумію , що вона вже повисла ))) далі можна брати номер ))) бо пішли вже питання, які потрібно вирішувати на Свіданка +))
Рома : "Це кльово ... але я не люблю сурогатной спілкування і зазвичай прошу дівчину сповістити мене про те , як ми можемо зустрінеться ? (Ну або простіше кажучи номер телефону ) для того щоб просто подзвонити , підняти їй настрій і призначити час і місце зустрічі. "
Rcsupergirl : " ссурогатное общение)) "
Rcsupergirl : " можу дати асю ... поки що )) "
Рома : " в точку =) а я люблю все природне , люблю спостерігати человечекскую реакцію) Ні аська мені не потрібна +) мені потрібен номер телефону , для того щоб зустрінеться і відмінно провести час. "
Рома : " я звик ясно виясняти чого я хочу) "
Rcsupergirl : "це круто )) а я звикла до іншого небагато) "
Rcsupergirl : " 89055468311 (останні 2 цифри змінені , якщо серед вас знайдуться маніяки , які переберуть 99 комбінацій , то ПРЕВЕД !)
Rcsupergirl : " уламав )) "
Рома : "Вибач , але ти не підходиш ! "

Що можна було б ще використовувати? Що-небудь звідси:

(Я) - чорт , ти як стихійне лихо , через тебе я зараз облився йогуртом. гидоту млинець , чому ти така чертовски приваблива ...
(Д) - Вважатиму за комплімент ) Спасибо. А ти і справді магією займаєшся ?
(Я) - ну ось знову мою спостережливість заспасібалі )) щодо магії це частинами правда ... а частинами твоя фантазія допоможе
(Д) - можливо) твоя спостережливість робить тобі честь )
( Я) - честь є кредо будь-якого мага )
(Д) - wow ... просто це надзвичайно цікаво .. тому що півроку тому я асоціювала себе з рудою ведьмочкой ... тому мені твій нік і сподобався ...
( Я) - хм ... відьмочка і маг інтерений союз ) я захоплювався і захоплююсь магічними способами збудження дівчат , наприклад ...
(Д ) - поки не треба ... ось порушила (неправильно , ну та й ладно) , і що я буду робити ? немає. не треба.
( Я ) - не буду. а то раптом при зустрічі ще й ізнасілуешь ) в помсту . адже порушити і не занятся сексом це підлість )
(Д) - хм .... а збудитися і не занятся сексом це катування . ех ... не будемо про це .
( Я) - Так шпигунів катували ) деякі дівчата
(Д) - повернемося до теми магії. насправді. раз ти маг , так тепер і відповідай за горде звання
( Я) - угу ... пояснив одній дівчині один маг хто він такий і вона на нього особливо глянула, і він поцілував її ... а потім вона закохалася ... з якоїсь книжки)
(Д) - з якої ?
( Я) - про нас
(Д) - а що є така ?
( Я) - я щойно був у майбутньому)
(Д) - а хто написав ?
( Я) - доля нашими руками ...
(Д) - оплески ... ти вмієш викрутитися навіть з моїх підколок ...
(Я) - цікаво , що два таких чудових людини роблять в інтернеті ... страждаючи від сурогатного спілкування і навіть не подумуючи про те що можна зустрінеться і в реальному житті ...
(Д) - а у мене принцип. не зустрічатись в реалі ...
(Я) - у кожного є щось що заважає класно жити ... хтось кличе це принципами другий переконаннями ... це не важливо важливо лише заглянути в майбутнє і побачити там себе років через 30 і тоді глянеш в дзеркало і побачиш , скільки хороших людей втратив . і сльоза скотиться по щоці ... анекдот є такий : "Дівчина а до вас багато чоловіків пристає ? Буває ... І ви їм не відповідаєте щирою взаємністю ? Ні. Так от , люба , за кожного потім відповісте і згадайте . " Це розмова двох дівчата і бабусі. Я думаю у кожного є свій термін і дівчат він коротше ...
(Д) - нічого собі ... взагалі-то я пожартувала ... але щиро перейнялася твоєї промовою ...
(Я) - я теж , я теж ... я говорив про нас у цьому була моя жарт. кажуть , що люди часто грають в ігри , тільки дорослі грають у них невірно ...
(Д) - а діти вірно?
( Я) - це довга розмова і можливо ми Погоріла про це після . ти ж любиш сперечатися. і я не дам тобі цього зробити
(Д) - чому ти не даси мені посперечатися ? : - [
( Я) - коли малюкові дають цукерку і забирають вона здається ще солодше ...
(Д) - у мене немає слів ...
(Я) - цим - то й поганий інтернет ... в реалі можна просто дивитися в очі коханій людині і насолоджуватися цим плавати в потоках чогось неземного але райських приємного ...
(Д) - Інет - ілюзія , яка може стати тільки спотвореної дійсністю. Інет - неправда. точніше , напівправда . як би не намагатися бути собою - в Інеті ти - не ти.
( Я) - саме тому я запропонував реальну зустріч в реальному , правдивому місті Калінінграді. так ми зможемо бути самі собою
(Д) - хм ... пробило ж на філософію ... до речі , я не помітила, щоб ти щось запропонував.
( Я) - пропоную.
1 . Побачити " портрети " один одного щоб виділити нас у сірій натовпі недостойних .
2 . Призначити місце і час зустрічі , я вільний у середу в 2 години дня . Місце - хххх .
3 . Обмінятись телефонами , вгадай навіщо)
(Д) - яким буде мій майже позитивну відповідь ?
( Я) - відповідь буде такою "звичайно, я прийду і якщо я спізнюся більше ніж на 5 хвилин ти можеш мене не чекати бо я буду в цьому випадку як дурна курка виглядати. " якщо коротко , то " ТАК , звичайно "
(Д) - неправильно.
( Я) - ну, загалом ти так обленіласть що я повинен ще за тебе і думати
(Д ) - не обов'язково )))
1 ) Мене треба трошки повмовляти
2 ) На перший пункт я погоджуся , на другому поміняю місце зустрічі , на третьому погоджуся. на другому буду дуже довго думати.
(Я) - все справжні леді метафорично говорять "Можливо " і це означає так) або навіть стукни мені по лобі щоб я зрозуміла ... в загальному довго думати не треба. найкращі враження залишаються від спонтанних зустрічей.
(Д ) - ну + я не знаю + може бути +
( Я) - я досить зайнята людина . крім того керую людьми , я не звик до такої нісенітниці говори точно щоб я знав напевно.
(Д) - а чим ти займаєшся ?
( Я) - в даний момент тобою )
(Д) - а коли ?
( Я) - ладно , домовилися ) біля входу в хх в середу в 2:00 дня ти в білій сукні
(Д) - ммм .... подружку брати? ( Я) - НІ. Не роби дитячий сад ( ДУЖЕ ДОБРЕ ПРАЦЮЄ ЯКЩО ДІВЧИНА подруга брата ЗБИРАЄТЬСЯ )
(Д ) - просто було цікаво , що ти скажеш)
( Я) - навряд чи загрожує згвалтування в громадському місці ...
(Д) - ? ? ?
(Я) - Я не гвалтівник. швидше ти мене ізнасілуешь
(Д) - Гаразд +
( Я) - Гаразд я йду дивитися сни ... Чого і тобі бажаю. І не смій за мною женуться !
Телефон мона було попросити дати вже під кінець , але герой віддав перевагу домовиться в асьці .
( За ідеї спасибі Чарівна магу ) Є ще дуже багато варіантів :
Коли ти бачиш , хто переглядав твою анкету , фотки ... почати можна так : "Привіт , ти мені теж сподобалася :-)))) " Калібруешь реакцію - якщо хороша , то повертаєшся до схеми " Зі скількома познайомилася за сьогодні / скількох вже відшила сьогодні ? Пиши телефон" . =)

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!