Вход Регистрация

Як знову закохатися

5 февраля 2014, в 22:16

Любов - прекрасне і сильне почуття , яке може подарувати бажання творити і жити , а може заподіяти біль і страждання. Дуже часто говорять і пишуть про перше кохання , про те , як вона з'являється і які почуття викликає , але дуже рідко про те , як знову закохатися. А адже це так важливо знати , якщо при розриві відносин , зраді і навіть розлучення , можна зберегти сім'ю і прекрасні відносини , просто закохавшись знову. Якщо ви не хочете , щоб відносини закінчилися , ви зрозуміли , що стали менше любити чоловіка , але не хочете руйнувати сім'ю , значить, вам потрібно закохатися в нього заново. Звичайно, почуття любові не підвладне людині , але іноді досить подивитися на чоловіка іншими очима , щоб вогонь любові , який зігрівав вас всі ці роки , спалахнув знову .
Поради сімейних психологів як знову закохатися

    Подумайте , наскільки реалістична поставлене завдання закохатися в колишнього чоловіка або хлопця. Спробуйте оцінити , чому згасли почуття , що стало цьому причиною , які вчинки улюбленого викликали ваше розчарування. Якщо в глибині душі ви шкодуєте , що любов пройшла , а ваш чоловік продовжує відчувати любов, то є всі шанси , що ви закохаєтесь знову.
    Якщо ви розлучилися , але з часом стало ясно , що це була помилка , спробуйте дізнатися через спільних знайомих , які почуття переживає колишній коханий . Якщо він шкодує про те, що трапилося і досі один , то не втрачайте даремно час і запросіть його зустрітися. Любов міцнішає , коли люди знаходяться в розлуці. Розлучившись , ви отримали можливість оцінити всі образи , претензії і трапилися сварки по-іншому. Зрозуміти , що на деякі моменти не варто було звертати увагу , в інших були неправі самі , а на третьому відреагували занадто бурхливо . Якщо такі думки вже з'явилися у вашій прекрасній голівці , дайте відповідь собі чесно , чи не говорить це в вас відродилася любов , яка всепрощающа .

    Але не варто намагатися знову закохатися , якщо минулі відносини закінчилися з обопільної згоди , і колишній чоловік , та й ви самі не бажаєте їх поновлення. Щоб закохатися знову , все-таки потрібно , щоб у глибині душі любов залишилася , а якщо нема чого згадати , крім сварок , зрад і образ, то навіщо знову проходити цей невдалий етап у житті. Краще відпустити все і чекати появи нової великої і чистої любові.

Як знову закохатися в колишнього чоловіка

Перед тим , як спробувати відновити стосунки з колишнім чоловіком , накидайте план дій. Якщо колишній чоловік досі вільний, і ви можете з ним досить часто бачитися , то шанс відновити відносини складає 97 %. Для зустрічей підійдуть якісь спільні справи , захоплення, зустрічі з друзями і спільні свята . Але перш ніж зустрітися , згадайте про найкращих моментах спільного життя , тих днях, коли ви не могли насолодитися один одним , коли кожен погляд і дотик викликали тремтіння в колінах і утруднене дихання. А тепер згадайте , що стало причиною розриву , і постарайтеся виключити це з майбутнього спільного життя . Щоб другий шанс виявився вдалим , повністю змініть звички. Встаючи вранці , подивіться на сплячого чоловіка і подумайте , як вам пощастило , що він поруч . А щоб про це не забувати протягом дня , згадуйте ті ситуації , коли почуття гордості за чоловіка переповнювало вас . Побачивши з ранку ваш захоплений погляд , і колишній чоловік більше не захоче розлучатися , бажаючи , щоб їм продовжували захоплюватися так само і далі.

Створіть з ранку новий ритуал , якщо йдете раніше чоловіка на роботу , залиште поруч з ним на подушці записочку зі словами любові і побажання гарного дня . Повернувшись з роботи , не поспішайте на кухню , проведіть трохи часу з чоловіком , вислухайте його , а якщо зустрічаєте його з роботи , то смачно нагодувавши , влаштуйте йому несподіваний сюрприз.

Розбудіть в ньому інтерес , здивуєте і заінтригуйте його , станьте для нього таємничою незнайомкою , яку йому доведеться розгадувати кожен день заново. Жоден чоловік не залишиться байдужим , навіть якщо ви вже вдруге починаєте жити разом. Для завершення процесу повернення любові у вашу сім'ю , зробіть красиві фотографії та відправте їх чоловіку на роботу. Не сумнівайтеся з роботи він повернеться раніше звичайного. Заінтригований і закоханий чоловік зуміє розпалити в вас вогонь любові ще сильніше , ніж раніше. Кожен вчинок , який демонструє колишньому чоловікові силу любові , повернеться до вас його закоханим поглядом. І ви не встигнете помітити , як знову без оглядки закохаєтесь в чоловіка, якого знаєте вже багато років.
Як знову закохатися в чоловіка

Любов - це дар , який потрібно берегти і цінувати , не думаючи , що для вас зробив коханий чоловік , а кожен день , думаючи про те , що для нього зробили ви . Може тому, що кожен думає тільки про те , як мало йому дає кохана людина , настільки часто любов починає поступово зникати , затухаючи і перетворюючись з сильного почуття в слабкий ледь помітний вогник. Якщо ви не хочете прожити все своє життя на самоті , не відчуваючи радості , яку дарує людині любов , то пора згадати про те , що навіть любов вимагає турботи і уваги. Дуже часто любов іде , тому що ви не відчуваєте від свого чоловіка відповідного почуття , не відчуваєте турботи і уваги. Любов, як ніжна квітка , який вимагає ласки , уваги і постійної турботи . Опинившись в байдужою атмосфері, яка не відчуваючи віддачу і увагу , вона зникає. Але не варто відразу ж звинувачувати чоловіка , в тому , що любов покинула вашу сім'ю. Адже і він перестав відчувати сильні почуття , теж не відчуваючи від вас тієї пристрасті і любові , які наповнювали відносини в перші місяці спілкування. Домашні справи , звичайно дуже важливі, але жоден чоловік не сприймає їх , як вираження любові до нього з боку жінки. Вже так влаштований сильна стать , що він хоче отримати від жінки не тільки смачний обід або вечерю , а й побачити захоплення в очах , почути слова схвалення , відчути підтримку в потрібний момент.

Щоб знову закохатися в власного чоловіка , згадайте про найпершої зустрічі з ним , відчуєте знову ті почуття , які зазнали , побачивши його . І перестаньте з сьогоднішнього дня постійно його обсмикувати і говорити , що він не туди поклав шкарпетки , що не помив посуд або взуття .

Щоб вам було легше це зробити , запам'ятайте , більшість чоловіків мають коханок тільки по тому , що поруч з нею вони відчувають себе вільними і їм ніхто не вказує , що і як потрібно робити. Зрештою , візьміть та й приберіть шкарпетки самі або просто не звертайте на них увагу. Коли чоловік почне їх шукати або дорікати , чому в будинку непорядок , можете з гумором натякнути на те , хто став його ініціатором . Відчувши такі різкі зміни у вашій поведінці , чоловік обов'язково їх оцінить , встигнувши здивуватися , злякатися і подумати , що ви його розлюбили . Перестаньте бути цербером , який стежить за кожним його кроком.

У кожного з нас є недоліки і не варто постійно перевиховувати людини , особливо якщо ці речі не настільки значні за своїм масштабом . Адже про яке збереження любові в сім'ї може йти мова , якщо замість романтичної дівчини , на якій чоловік одружився , поруч з ним з'явився вихователь , вічно чимось невдоволений , і з роками , прожитими разом , це невдоволення тільки наростає. Почавши частіше говорити йому про свою любов , не помічаючи якісь побутові дрібниці , витрачаючи більше часу на себе , ніж на збір шкарпеток і наведенням порядку в туалеті , ви помітите , як в очі чоловіка повертається любов . Захоплення і постійний інтерес , з яким він стане дивитися на вас після стількох років , обов'язково змусить вас закохатися знову в власного чоловіка.
5 порад як закохатися знову

    Згадайте перше знайомство і побачення з колись коханим чоловіком . Відчуйте забуті почуття і подивіться на свого чоловіка очима тієї дівчини , якій ви колись були .

    Почніть частіше говорити про любов , про те , як він дорогий вам , як пощастило , що він поруч . Змінивши ставлення до чоловіка , ви відразу ж відчуєте потік любові від нього.
    Постійно згадуйте все-то хороше, що ваш чоловік зробив для вас. Зрештою , почніть його порівнювати з іншими , відзначаючи тільки позитивні якості , його ставлення до вас , турботу і увагу.
    Чи не менше 3 разів на день хваліть свого чоловіка і говорите ласкаві слова , які йому подобаються.
    Уявіть свого чоловіка з іншою жінкою.

Якщо не допомагає жоден із запропонованих рад і способів , і ви дійсно не можете закохатися знову , то значить , любов остаточно згасла і не варто мучити себе і його безуспішними спробами її повернути. Але якщо вірити і не опускати руки , то ви обов'язково зможете закохатися знову.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!