Вход Регистрация

10 шкідливих порад, як змусити чоловіка одружитися

6 марта 2014, в 17:53

Насамперед , задумайся над питанням : а улюблений точно знає , що ти хочеш заміж ? Якщо ти не впевнена у відповіді, повідом про своє бажання вийти заміж. Адже буває , що хлопець просто не здогадується , що дівчина хоче заміж.

Для початку використовуй жарти . Наприклад: "після того , що я з тобою зробила сьогодні , я просто зобов'язана вийти за тебе заміж". Або: " до мого нового плаття якраз не вистачає обручки ! "

А можна так : приходиш ти додому , вся скуйовджена і розчервоніла , і кажеш : "Я виходжу заміж ! " А улюблений у відповідь : "За кого ? " - "За тебе!"

" Милий , я вагітна!" - Відмінна жарт , тільки якщо у хлопця міцна психіка . А ще можна повести коханого на прогулянку до загсу і млосно зітхати , дивлячись на наречених.

Якщо милий , незважаючи на твої наполегливі заклики звити сімейне гніздечко , продовжує будувати з себе безтурботного молодика , приступай до рішучих дій.

Як змусити чоловіка одружитися

1 . Дай коханому зрозуміти , що ти цікава іншим чоловікам . А спосіб вибирай будь-який: стань секс- бомбою в міні-спідниці на один вечір , піди з колишнім однокласником в ресторан , купи собі щось особливе і не признавайся , що купила сама. Коли ревнощі улюбленого досягне апогею , просись заміж.

2 . Знайди союзника в своєму прагненні вийти заміж. Відмінно підійде мама або тато хлопця. Заручися їх підтримкою , і пиляйте - пиляйте бідну жертву до самого загсу.

3 . Хочеш вийти заміж - завагітнівши потайки. Як правило , чоловік одружується на матері його майбутньої дитини. От тільки питання : чи довго триватиме такий шлюб по зальоту ?

4 . Дай чоловікові свободу , нехай він проводить час так , як хоче сам. Незабаром улюблений задумається : а що ж робиш ти , поки він з друзями днями грає в боулінг і п'є пиво? Ось тоді-то і настане твій зоряний час - просись заміж.

5 . Обмеж чоловіка в сексі. Скажи : щось мені не хочеться більше неофіційних інтимних відносин. Мовляв , вийшла з того віку ! Але є небезпека , що коханий знайде " їжу для тіла" на стороні.

6 . Звичайний шантаж теж може дати свої плоди: якщо ти не одружишся , ми з тобою розлучаємося . Але пам'ятай: шантаж - це не тільки кримінальне, а й моральний злочин . Навряд чи гармонійні відносини можна побудувати на шантажі.

7 . Кожен день розповідай коханому , що всі друзі , подруги , родичі вже давним-давно переженилися . Можливо , чоловік і капітулює перед твоїм натиском . А там вже справа техніки : припинити канючити і ощасливити милого в сімейному житті.

8 . Пообіцяй хлопцю , що якщо ви одружитеся , ваше життя якісно зміниться. Тобто і сексу у вас буде більше і краще , і готувати ти навчишся , і тринькати гроші перестанеш .

Загалом , на війні як на війні - всі засоби хороші. Ось тільки за слова свої доведеться відповідати , якщо хлопець таки зробить тобі пропозицію .

9 . Можна одягнутися в смокінг , купити квіти і кільце , стати на одне коліно і просто попросити руки і серця у коханого . Хлопцеві буде ніяково - 100 % , і від ніяковості він може одружитися на тобі . А може і не одружуватися ! Як пощастить.

10 . Якщо ти все перепробувала , удайся до грубої сили - напій коханого до втрати пам'яті і достав його в загс . Сподіваємося , що ти не побігла за пивом - горілкою ? Це ж жарт! Так , невдала і на хвору тему , але все-таки жарт.

А якщо серйозно

Чи можна змусити чоловіка одружитися ? Чи є щось спільне у слів " змусити " і "щастя" ? А адже саме щастя ми шукаємо в шлюбі ...

Якщо ти вирішила змусити чоловіка одружитися на собі , пам'ятай: будь-яка дія дорівнює протидії . Можливо , хлопець і не зможе втекти від пресингу партнерки , але в сімейному житті постарається на ній відігратися.

У підсумку ніякої сімейного життя не вийде, тому що коханий виявиться не готовим виконувати нав'язані йому зобов'язання і буде ухилятися від них усіма доступними засобами.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!