Вход Регистрация

20 порад, як закохати в себе хлопця

4 марта 2014, в 23:28

Кожна дівчина скаже : закохати в себе стоїть хлопця непросто. Мужик пішов розбірливий , вибагливий і примхливий . Знову ж , "на 10 дівчат за статистикою 9 хлопців " .

Але все ж ці таємничі способи зачарувати , зачарувати , приворожити і безнадійно закохати в себе на все життя обраного бідолаху існують.

 20 порад, які допоможуть тобі завоювати чоловіка . А як їх використовувати - по одному або всі одночасно - залежить від ступеня примхливості кандидата в єдині і неповторні .

1 . Будь слабкою і вразливою , ну хоч іноді !

Це перевірений спосіб закохати в себе хлопця . Ти не повинна бути зовсім безпорадною , але і кам'яною стіною теж не варто прикидатися. Нехай чоловік відчуває себе поряд з тобою захисником , адже чоловікам це необхідно.

2 . Чи не обмежуй свободу коханого

Він повинен бути впевнений , що ти не зазіхає на його незалежність. Це потім ти скажеш, що боулінг по суботах скасовується , як і сауна по неділях. А поки ти хочеш закохати в себе хлопця , не обмежувати його свободу.

3 . Дай хлопцеві шанс самоствердитися

Наприклад , попроси його щось зробити для тебе : полагодити комп'ютер , відвезти кота до ветеринара , наклеїти шпалери. Тільки вибирай таке завдання , з яким хлопець впорається напевно.

4 . Завжди цікався його думкою

Радься з ним по кожній дрібниці , головне , щоб він не подумав , що ти не в змозі нічого вирішити сама. Так що не перестарайся .

5 . Дозволяй йому скучити за тобою

Буває , що дівчина , в прагненні закохати в себе хлопця , просто не відходить від нього ні на крок. Це в корені не правильно , і може мати зворотний ефект. Будь злегка таємничою : іноді раптово зникни , не договорює до кінця про всі свої справи . Нехай помучиться або навіть поревнует .

6 . Скажи , що боїшся сімейного життя

Хочеш закохати в себе хлопця - розкажи йому про свої страхи, пов'язані з браком і сімейним життям . Адже більшість чоловіків побоюються жінок , бо вважають , що їм нічого не треба , крім білого плаття і обручки , не треба.

А ти от візьми і вислови зворотне: я ось теж не впевнена , що заміж хочу , та й з дітьми ще треба почекати .

7 . Будь завжди інший

Міняй щось у своїй зовнішності . Наприклад , стиль одягу , макіяж , зачіску. Загалом , будь загадкою для хлопця , якщо хочеш закохати його в себе .

8 . Довіряй йому

Ні за що на світі не шпигувати за улюбленим , що не рийся в його паперах , мобільному , комп'ютері. По-перше , це принизливо для тебе , по-друге , чоловіки не люблять , щоб огранивать їх свободу.

9 . говори компліменти

Хочеш закохати в себе хлопця - навчися помічати і хвалити його позитивні риси . Чоловікам необхідно знати , що їх цінують і поважають.

10 . Будь дотепною і ласкавою

Твоє почуття гумору може виправити навіть саму патову ситуацію. Пам'ятай , в стресових ситуаціях важливо не тільки правильно пожартувати , а й підбадьорити і підтримати.

11 . Будь товариською в компанії його друзів

Спілкуйся і підтримуй стосунки з близькими для нього людьми , постарайся подружитися з його друзями. Нехай чоловік пишається , що ти його партнерка .

12 . Створи комфортні відносини

Коли йому буде затишно і добре поруч з тобою , він перестане думати про побудову сім'ї і відносин , а розслабиться і почне насолоджуватися тим, що відбувається , тоді-то і з'явиться справжня любов .

13 . Дозволь хлопцю спостерігати за процесом пріхорашіванія

Дівчата зазвичай забороняють спостерігати за собою в моменти пріхорашіванія . Але ти зроби для коханого виняток. Це збільшить інтимність ваших відносини . Але не переборщи , деякі речі чоловікові все ж краще не бачити і не знати.

14 . Знайди хобі для двох

Нехай це буде приготування страв або вигул собак , вирощування рибок або виготовлення орігамі. Все що завгодно, лише б вам обом це подобалося.

15 . Стеж за здоров'ям

Наприклад , несвіже дихання може стати непереборною перешкодою на шляху до любові. Як і інші хвороби , яких можна було б уникнути або вилікувати.

16 . Стеж за фігурою і поставою

Ніхто не каже, що треба голодувати , щоб закохати в себе хлопця . Адже худа корова - не завжди газель . Однак пам'ятати про міру необхідно . Ну і , ясна річ , сутула дівчина виглядає зовсім погано. Так що швидше на танці , якщо хочеш знайти любов !

17 . будь цікавою

Читай , дізнавайся новини , щоб з тобою було цікаво розмовляти . І навчися розмовляти мовою хлопців : цікався тим , чим живе твій коханий. Тоді ти зможеш стати для хлопця справжнім другом , а не тільки черговою дівчиною . А для хлопців це дуже важливо.

18 . Будь позитивною і енергійною

Погодься , у млявою і апатичною дівчата набагато менше шансів закохати в себе хлопця .

19 . Не розповідай на першому побаченні все про себе

Будь загадкою хоч перші півроку стосунків, не розповідай про колишніх коханців , чоловіків , відносинах . Нехай у ваших стосунках не буде тіней минулого.

20 . Будь собою!

Щирість - головна умова для справжнього кохання. Ніякі хитрощі , якщо тільки це не пов'язано із зовнішністю , не допоможуть закохати в себе хлопця , якщо ти щиро не хочеш цього і не прагнеш до улюбленого всією душею!

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!