Вход Регистрация

Акваджоггінг - вправи для сідниць і ніг

26 марта 2014, в 22:17

Дуже часто трапляється так , що нашим сідницях і ногах потрібно певні вправи і фізичне навантаження для подтянутости , зміцнення і пружності . Моя порада вам , вам слід звернути свою увагу на досить нове і ефективне спрямування фітнесу - акваджоггінг . Вправи в цьому напрямку зовсім не складні .

Та назва не дуже просто вимовити , але саме в ньому прихований сенс , що містить в собі вправи бігу у воді. За допомогою таких вправи тренуються нижні м'язи вашого тіла , а конкретніше м'язи сідниць і ніг. Для того щоб займатися вправами акваджоггінга вам знадобиться спеціальний пояс , який дозволяє людині знаходиться у воді немов поплавок , впринципі підійде і будь надувний круг. За допомогою цього поясу людина не може дістати ногами до дна басейну , саме це є ключовим моментом в акваджоггінге . Найбільший плюс в цих тренуваннях , це відсутність , який або навантаження на зв'язки і суглоби , відповідно ризик травматизму дорівнює практично нулю. Та й взагалі такий спорт набагато приємніше звичайного бігу по вулиці або по біговій доріжці.

Акваджоггінг - це ідеальні вправи для сідниць і ніг , максимальний ефект за мінімальний проміжок часу , ваші сідниці стануть пружними і ніжними. Фітнес для жінок.

Акваджоггінг - вправи для сідниць і ніг

І зовсім навпаки відбувається з м'язами , тут при вправах на сідниці навантаження значно відрізняється в бік збільшення , це відбувається через подолання опору води ногами. Таким чином , калорії спалюються за рахунок таких вправи за більш швидкий проміжок часу. Наприклад , ви біжите по набережній легким бігом близько тридцяти хвилин , за цей час ви знищите 250 кілокалорій , тоді при акваджоггінге за такий же час ви позбавитеся від 350 кілокалорій і ваші сідниці презнаходять потрібні форми . За допомогою таких тренувань м'язи ніг і сідниць зміцняться і стануть пружними та підтягнутими . Поліпшується і циркуляція крові в організмі людини , відповідно поліпшується координація , активізується діяльність серцево -судинної системи і збільшується витривалість організму в цілому.

І це ще не всі плюси акваджоггінга , в професійних оздоровчих центрах прописують саме вправи з акваджоггінг фітнесу для знищення целюліту на ногах і сідницях . Так як водні маси впливають на тіло як масаж і розщеплюють целюліт під сідницями і шкірою. Після таких вправ для сідниць можна купити легінси під шкіру

Перші вправи акваджоггінга проходять на пристойній глибині , пояс одягається таким чином , щоб вода досягала грудей людини . Після таких вправ на глибині потрібно зменшити рівень води , в деяких випадках рівень опускають до колін. У таких умовах навантаження зростають , а й тренування дає великі результати . Після таких вправи , ваші сідниці і ноги стануть пружними , міцними і сексуальними.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!