Вход Регистрация

Чим корисна для серця помірне вживання алкоголю

25 января 2015, в 19:49

Чим корисна для серця помірне вживання алкоголю. Масштабне дослідження, що охопило близько 15 тис. Чоловік, показало, що вживання до 7 порцій алкоголю в тиждень знижує ризик серцевої недостатності.

  У порівнянні з людьми, які взагалі не п'ють спиртні напої, алкоголь зменшує ймовірність розвитку захворювання у чоловіків на 20%, а у жінок - на 16%.

ердечная недостатність - це стан, при якому серце не здатне ефективно перекачувати кров. Найпоширеніша причина серцевої недостатності - пошкодження м'язів серця, наприклад, в результаті інфаркту міокарда. Також вона може виникнути через гіпертонії, кардіоміопатії, патологій серцевих клапанів, аритмії, вірусних інфекцій і т.д. Серцева недостатність - серйозна медична проблема, від якої у всьому світі страждає близько 23 млн. Людей.
Американські вчені проаналізували дані про 14629 людей у віці 45-64 років. Вони виявили, що за період спостереження найменше випадків серцевої недостатності виникло в групі учасників, які випивали до 7 порцій алкогольних напоїв на тиждень. Одна порція містить 14 грам спирту, що відповідає невеликому келиху вина (125 мл) або 0,3 л пива.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!