Вход Регистрация

Чим відомий Тернопіль

21 июня 2016, в 09:31
Тернопільщина... Край, який зачарувати і обдарує всіх, хто сюди навідається, чим-небудь незрозумілим, раптовим, неймовірно витонченим. Це територія, яка не перестає дивувати в тому числі і тих, хто тут з'явився і проживає. Так як це край, де до цих часів вірогідні духовні, географічні, історичні та науково-природничі відкриття! Скільки б тут не був, як би не знав цю землю, вона кожен день настятельно просить свіжого знайомства. Внаслідок того власне що будь раз, вона, як 1-ша прихильність, жадає заного сподобатися, замерзнути ще привабливішим і добрішим.

Ваш гід по тернопілю - сайт http://journal.te.ua/.


Дата причини мегаполісу Тернопіль невідома. 1-е знайоме згадка сталося в 1524 році, коли, як польський мегаполіс, він був розграбований татарами. У 1548 році був прийнятий Магдебурзьке право. У 1655 році козацькі війська на чолі з Б. Хмельницького захопили мегаполіс. Але він зберігся під контролем Польщі.

У Тернополі встановлено 20 пам'ятників і пам'ятних символів. Основна маса знаходяться в центральній частині мегаполісу: Степану Бандері, «Випадкова зустріч», Івану Горбачевському, Данилу Галицькому, Йосипу Сліпому, Ярославу Стецьку, Івану Франку, Андрею Шептицькому та Тарасу Шевченку.

В першу чергу Тернопіль відомий власним озером в центрі міста! Так саме так! Величезне озеро фарбує мегаполіс, він оточений 3-ма парками («Топільче», «Парк імені Шевченка» та «Загребелля»). Будь рік в кінці літа (серпень місяць) на даному озері протікають водні змагання інтернаціонального змісту. Перш за це озеро іменувалося Комсомольським, в даний момент елементарно «Тернопільське озеро». Басейн несправжній, але, все точно також, йому приписують окультні ситуації і незвичайне розташування.

Тернополі залишився раз із самих античних замків в ареалі, Старий (або «Тернопільський») замок. З нього настає і цілий мегаполіс, коли в 1540 році владикою Сигізмундом Першим була видана грамота на заснування міста та володіння територіями в округах каштеляну з Кракова Яну Амору. Він звелів закласти ту саму міцність, власне що популярна в даний момент під іменуванням Давнього замку і з якої стартував цілий Тернопіль. Будувалася міцність на зберігаю р. Серету 8 років, а називалася там місце Сопільча (Топильча). З давніх років залишилася і «Надставна церква на честь Воздвиження Сумлінного Хреста, вона споруджена на початку 16-го століття на базі античного храму (слов'янського або ж християнського). Власне що відноситься до Київської Русі.
Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!