Вход Регистрация

Чоловікам і жінкам.

19 августа 2014, в 15:28

До кінця двадцятого століття тема зачіски виявилася настільки розробленої, вивченої і передбачуваною, що мода на неї зайняла другорядне місце. Немає сенсу стригтися так, як тобі не йде, і виглядати хоч і модно, але смішно. Чоловіча зачіска і мода взагалі стали помітно сміливішим, різноманітніше. Однак проявляється це у вільний від справа час. Поки що в робочий час за зовнішнім виглядом голови в принципі можна визначити професію власника.

Так, успішний юрист, який вдень носить гладкий проділ, вночі перетворюється на стильно розпатланого клубного завсідника (Такі зміни цілком може закласти в його стрижку перукар). Пасма його волосся фосфоресцируют в променях ультрафіолетового світла, характерного для нічних закладів. Для того щоб така зачіска виглядала модною, використовуються численні муси, гелі, пінки, воски, які підбирають за допомогою того ж перукаря.

Зараз чоловіки охочіше міняють старий улюблений вид стрижки, причому іноді вельми кардинально. Робиться це під натиском майстра або за власним бажанням - щоб виглядати молодше, енергійніше, а не просто акуратніше, як це було раніше.

Не потрібно забувати і про нерви. Чоловікам і жінкам салон краси показаний як чудовий тонізуючий засіб, що знімає роздратування і стрес. Тому, звичайно, бувати там слід не рідше одного разу на чотири тижні, але можна й частіше, так як справжній майстер завжди знайде спосіб поліпшити ваш вигляд.

PS: Русские перукарі, бувають за кордоном, відзначають різницю між зачісками і чоловіків, і жінок, діаметрально протилежну російської дійсності. Якщо у нас чоловіки безтурботно ставляться до своєї голови, то іноземні джентльмени примітні саме здоровими, доглянутими волоссям, проділами, вживанням гелів і лаків. Зате, на відміну від західних жінок, наші стежать за своєю зачіскою набагато пильніше і активніше застосовують лаки і фарби.

В принципі російським жінкам слід було б стримати свою старанність, часто йде на шкоду станом волосся. Навпаки, перед чоловіками в Росії лежить величезне поле невичерпних можливостей.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!