Вход Регистрация

Поради для першого інтернет - повідомлення

18 августа 2014, в 15:35

1) Зроби своє інтернет - повідомлення особистим. Коли пишеш електронного листа кому-небудь, не роби однотипну копію заздалегідь заготовленого повідомлення на кшталт: «Привіт, я побачила твою анкету, і ти мені дуже сподобався. Трохи про себе: я люблю водні види спорту, і їздити на Феррарі ». Це покаже, що ти не читала профіль того, кому пишеш. Чоловік, зрозуміло, зрозуміє, що він - один із сотень інших, кому ти розсилаєш подібні повідомлення. Необхідно обов'язково написати йому щось особисте. Звичайно, це займе більше часу. Адже, щоб написати щось подібне, треба спочатку прочитати його анкету. Зате це дає тобі набагато більше шансів на відповідь. Просто згадай в листі пару основних пунктів з його профілю, і чоловік відчує твій інтерес до його персони.

2) Не пиши про себе занадто багато. Не варто перетворювати перший лист в докладний опис своєї автобіографії. Нікому не цікаво дізнатися про людину все і відразу. Інтернет - знайомство - це поступовий процес, тому не варто поспішати. Досить тих персональних даних, які написані у тебе в профілі. Їх треба лише трохи змінити, коли будеш писати повідомлення. Якщо твій лист сподобається, в твою анкету обов'язково заглянуть. Тому буде краще, якщо в листі і в профілі не опиниться написано одне і те ж.

3) Чи не пиши про свої минулі відносини. Будь розумна і не присвячуй незнайомих тобі чоловіків у своє особисте життя. Люди роблять так в Інтернеті напрочуд часто. Якщо в листі ти пишеш про минулі невдачі, це вказує на те, що ти все ще живеш минулим і не готова до нового життя. Що завжди справляє гнітюче враження. Чоловіки, яким ти пишеш, навряд чи хочуть виступати в ролі твоїх психотерапевтів.

4) Стеж за стилем написання. Уникай вживання в мові таких слів як «малюк», «сексі» або «пупсик». Інтернет - повідомлення, написані в такому підлітковому стилі, нікому не цікаві, а деяких чоловіків можуть навіть відлякати. Орфографічні помилки, друкарські помилки та скорочені слова виглядають в першому повідомленні вкрай непривабливо.

Суть в тому, що перший лист має спонукати чоловіка захотіти з тобою зустрітися. Не втомлювати співрозмовника, не викликай жалість до себе, не звинувачуй його в аморальності і не виступай в ролі спамера. Постарайся показати, що в тебе з ним є багато спільного. Напиши, що є цікавого в тобі. Дай чоловікові привід до продовження вашого інтернет - знайомства. Повір, швидше за все, продовження обов'язково послідує.

Щоб твоє повідомлення вийшло по-справжньому цікавим і чіпляють, що не старайся розіслати листи з пропозицією знайомства всім зареєстрованим чоловікам на сайті. Пиши лише декільком.

І ось тут постає питання вибору ...

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!