Вход Регистрация

Що в моді у чоловіків.

22 октября 2015, в 09:22

Чоловіча мода, як не дивно, теж змінюється, хоча здається, що класика і спортивний стиль залишаються незмінними.

Діловий костюм в моді буде завжди, а ось тканини, з яких його шиють, можуть змінюватися. Зараз знову в моді твід. Клітка або смужкарізниці немає. Повернення цієї тканини стало можливо тому, що демонструвати багатство вже неактуально. У всьому вітається стриманість, розкоші в тому числі.

Твідові тканини завжди мають натуральні кольори. Це дозволяє чоловікові не виділятися з натовпу, але в той же час бути індивідуальним. Особливість матеріалу в тривалості шкарпетки. Незважаючи на те, що костюм довго носиться, зовнішній вигляд його тільки поліпшується. Для стилю «кейжуал» твідовий костюм підходить дуже до речі. Він завжди виглядає дуже коректно, навіть дещо сухувато. Ніяких випадковостей в ньому немає, оскільки все продумано до дрібниць. Якась «недбалість» деталей говорить про одне: чоловік 21 століття стриманий і мобільний, дозволяє собі деякі вільності в костюмі, щоб не уславитися сухарем.

Що в моді у чоловіка чоловіків чорний і білий колір в моді постійно. Невелика відмінність класичного чорного кольору в сучасних костюмах: коричневий або темно-синього кольору з блиском. Чистий білий колір залишається для чоловічих сорочок, а трикотаж має відтінок слонової кістки або топленого молока. І навіть бузковий, фіолетовий і червоний колір можуть дозволити собі чоловіка в трикотажних речах: жилетах, водолазках, джемперах.

Знову модний вельвет. Для офісів рекомендується не тільки вельветовий піджак. Для жилетів з оксамиту теж перебуває там місце.

Майже постійно актуальний стиль «мілітарі». Він практичний і раціональний за кроєм деталей. Химерність відсутня повністю. Кишені накладні, краватка вузький, ремені шкіряні. А з піднятим коміром френч стає супермодним піджаком.

Мода полягає не стільки в модному костюмі або сорочці, скільки манерою їх носити і умінні створювати з них різні комплекти.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!