Вход Регистрация

Як і чому закохуються

7 февраля 2014, в 19:43

Ледь з'являється перша можливість , кожен чол , незважаючи на статеву приналежність , відразу поспішає оголосити , насамперед, самому собі про необхідність закохатися по самі вуха . Та що там вуха - по саме « не хочу». Запитаєш , чи є така хрень закономірністю - так, є , тільки не завжди в тому вигляді , що звичний для нашого погляду обплутаного дитячою наївністю . Копіюючи сюжети любовних романів і далеких від життя серіалів дівчата щиро вірять , що дружба і є те саме почуття під назвою любов , у той час як хлопці , мучачись смутними бажаннями статевої близькості , приймають саме їх за велике почуття . Можна подумати , що я спецом спрощую поняття , зводячи їх до банального статевому потягу , але хто зможе спростувати таку фразу , що потяг статей один до одного і є любов ? Не намагайся прівсунуть сюди цитати великих людей - любов кожного індивідуальна і якщо одні люблять за щось , інші всупереч усьому. Чужу думку завжди загрожує , особливо якщо не пропонує вибору , ось я і не хочу тиснути , тасуючи факти на догоду своїм поняттям на цей рахунок . Але ж можна , причому легко. Ось прикинь , як з боку виглядає ця штука , яка визначається як почуття , в якій любити і страждати завжди синоніми. Вірно - хреново виглядає.

          Проте , почуття , було, є і буде до тих самих пір , поки його хтось чи щось живить , а харчується воно всім чим завгодно , оскільки всеядно . Думаєш , дарма побутує поняття , ніби словами любов неможливо виразити ? Ця відмазка дозволяє трактувати будь-яке почуття в якості любовного , навіть звичайну нудьгу самотності. А що , мозок штука хитра і реагує належним чином в будь-якій ситуації . Нам страшно - він заспокоює , нам сумно - він намагається розвеселити , а якщо нам не вистачає спілкування , він тут же пропонує на вибір кандидатуру того чола , який може позбавити від такої напасті . При цьому , мати його , підстановка відбувається по невідомим і непізнаним досі алгоритмам , адже нерідко провести паралель між любов'ю і її причинами взагалі неможливо. Сторонні не в'їжджають в причини виникнення любові , оскільки всі мутно , а учасники не бажають прояснення , бо бояться розвінчання об'єкта свого поклоніння - тільки й усього. Погодься , « вона така ... така ...» або « він - це щось ... » несуть ту ж смислове навантаження що « піди туди - не знаю куди і принеси те - не знаю що ». Хоча подібна хрень всіх влаштовує і ніхто не намагається піддавати її аналізу - а даремно. Якщо спочатку розподілити почуття таким чином , щоб в сукупності вони вели до закоханості і любові , можна добитися саме тих результатів , до яких прагне людство в ідеалі.

          « Вона його за муки полюбила , а він її - за співчуття до них ...» - все просто і не вимагає закочування очей і мрійливих багатозначних охов - зітхань . Є причини , є наслідки і є цілком певні почуття , що складаються в єдине ціле. Можеш не приймати це до відома , але подібні залежності є в кожному партнерському союзі , їх тільки необхідно знайти , правильно зрозуміти і не соромитися згодом . Наприклад , твоя кохана ходить в дитячий сад в новій сукні , причому кожен день - чим не привід для закоханості , адже інші дівчата так не роблять? Або ось : хлопець учасник збірної коледжу зі стрибків у бік - чим не об'єкт для заздрості подруг , коли він поруч з тобою ? З цією подружкою є про що поговорити , у цього дружка в штанах вгадується певний потенціал , що змушує дівчат таїти дихання до непритомності ... Причин можна набрати безліч і всупереч думці щодо неправильності такого підходу , істинність його навряд чи оспоріма . Будь-яке почуття викликається скоріше чимось , ніж кимось , як це прийнято трактувати в любові. Хочеш , копнемо і тут ?

          Прийшов друг і ми з ним , обговоривши темку , досягли - таки консенсусу , а адже він непримиренний критик моєї творчості . Так що істина не так глибоко , як може здатися на перший погляд. Перш за все, варто сказати про термінології любові. Буду краток , щоб не повторювати вищесказане , тим більше читач , дійшовши до цього місця в книзі , ти цілком врубился в мої поняття на цей рахунок . Отже, що провокує прояв почуттів :
- симпатія

          Симпатія виникає в разі фізичної чи розумової привабливості людини , а равнохренственно його слабкості або безпорадності. У першому випадку він має в своєму розпорядженні своїм зовнішнім виглядом або внутрішнім змістом , у другому , з'являється бажання поділитися з ним своїми почуттями через їх повної відсутності у нього ;
- закоханість

          Закоханість починається з моменту формування симпатій в певний інформаційний пакет , дані якого зобов'язані заповнювати порожнечі в спілкуванні . Біохімічні реакції організму сприймають закоханість як каталізатор , в результаті чого присутність об'єкта викликає душевний підйом , а відсутність - спад ;
- любов

          Любов - знаходження опонента , який готовий беззастережно сприймати нас або як домінуючого в усіх відношеннях партнера - актив , або як суб'єкта , якому необхідно його заступництво - пасив . При цьому середнє положення є найбільш нестабільним ;
- потяг

          Потяг , насамперед , являє собою прагнення людини реалізувати свою любов фізіологічно . У більшості випадків сила любові і її тривалість прямопропорційна потягу , але бувають винятки, коли потяг не є складовою любові, тобто , відноситься виключно до фізіології.

          Щоб зрозуміти до чого я хилю , слід взяти до відома ще одне визначення - визначення фетишизму . Духовна або фізіологічна любов до дії або предмету називається фетишизмом , при цьому людина сама наділяє об'єкт схиляння тими якостями , які для цього необхідні. Як бачиш , суб'єкт , на якого спрямована любов , може бути ким завгодно і яким завгодно, аби на цьому проміжку часу відповідав тим вимогам , які виставив закоханий . Самі вимоги при цьому є наслідком внутрішніх установок людини і можуть істотно відрізнятися від традиційних . Педофілія , геронтофилия , гомофілія , некрофілія і т.д. є ті самі внутрішні установки , які визначають любов . Піддавши аналізу вищесказане можна без праці припустити , що в будь-якому союзі той у кого закохані , являє собою « улюблену іграшку ( фетиш ) » люблячого і повинен відповідати його запитам. Ідеалом любові , на мій погляд , можна вважати союз людини з « секскуклой » останнього покоління , здатної забезпечити партнера всім необхідним в плані фізіології , що не втручаючись при цьому в його психіку. Знаю , звучить дещо фантастично , але подумай про це неупереджено читач і зрозумієш , наскільки я близький до істини.

          Ми закохуємося в те, що нас торкает , тобто нам ближче , отже , враховуємо виключно свої інтереси , так що прикриватися високими словами в цій ситуації , значить дурити не тільки інших , але і себе. А раз так , якого хрена шукати в любові високі матерії , якщо вона земна ? Щоб закохатися , досить скласти і виставити список вимог своєму потенційному об'єкту любові , по типу оголошення про знайомство . Що там пишуть про себе - правильно , виключно хороше, вимагаючи те ж саме від тих , хто заглотит наживку. Відшукуючи коханого або кохану необхідно керуватися правилами шопінгу - кращий товар за найкращою ціною. Не звертай уваги на цинічність слів , зрештою , раз ти читаєш цю хрень , бажання закохатися дістало остаточно і зробити це потрібно правильно. Випадкова любов як покупка непотрібного товару : і на хрін не потрібно , і викинути шкода . Скільки таких «люблять » навколо - неміряно , але воно тобі треба , щоб кожен раз відшукувати причину , по якій ви поруч? Ось чому любов повинна мати ломову спонукальну мотивацію , яка легко переплюне всі сумніви і направить єдиним правильним курсом.

          Об'єкт призначений для твоєї любові повинен мати максимальну відповідність висунутим вимогам , тобто бути ідеалом відповідно до твого прейскурантом. Де такий відшукати ? Так я не зрозумів , ти хочеш дійсно закохатися або пограти в любов , щоб потім мучитися ревнощами і страждати , опинившись за бортом човна любові ? Запам'ятай : любов не гра , ця хрень реально розбиває серця , так якого з цим експериментувати ? Прийняв для себе запити на майбутнє , визначився з обіч що йде або йде і на пошуки. І не вір , що стерпиться - злюбиться або що когось можна буде перевиховати згодом . Як правило , з ким поведешся , з тим і нахлебался . Ось чому треба спочатку тікати від всіляких бодяг в майбутньому , навіть якщо до цього закликає всього лише голос звичайної інтуїції. Купуючи річ на час , ми всіляко вивчаємо її експлуатаційні характеристики , так чому б не застосувати таку практику вибираючи свою любов назавжди ? Практичний підхід у цьому випадку виправданий , бо наслідки можуть виявитися фатальними . Можна при бажанні змінити свою оцінку чогось або когось , але це неможливо зробити назавжди , ось чому визначатися з любов'ю слід перш , ніж в неї занурюватися .

          Твердження начебто любов приходить неждано-негадано придумали ті , хто не вміє читати між рядків і ні хрена не розбирається в знаках понад або збоку. Насправді все в цьому житті зумовлене , і сподіватися , що його величність випадок випаде саме тобі не просто ідіотизм - ідіотизм небезпечний . Якщо любов необхідна навіки - прагни до ідеалу , якщо як для всіх - прагни тим , хто ближче . У більшості випадків інтерес замішаний на дружній основі легко прописується в новому амплуа , роблячи з друзів закоханих. Знання особливостей один одного стопудово сприяє спільності інтересів , а це для початкової стадії любові виразно відповідний стимул. Однак такий спосіб закохатися , чреватий швидким пересиченням , адже половинку пуди солі вже з'їли з пивом раніше, і залишилося зовсім децл . Багато цього не наздоганяють , от і пожинають плоди через нетривалий час , а як уникнути такого не здогадуються. Зараз все виправлю , причому за своїм звичаєм зроблю це по пунктах. Можеш їх доповнювати і переставляти по своєму розумінню , головне - зрозумій суть , щоб всякий раз закохуючись приходити до самого вірному на той момент рішення.

          Що , кинулося в очі «кожен раз » , так адже я об'єктивно оцінюю обстановку і розумію , що нічого вічного не буває. Це тільки в казках любов переживає господарів після їхньої смерті в один день , - життя - не казка і її реалії зовсім не схожі. Отже , щоб закохатися слід :

1 ) Досягти віку дозволяє любити ;
2 ) Створити умови дозволяють закохатися :
- матеріальні
- комунальні
- соціальні
- Внутрішньосімейні ( для підлітків)
3 ) звикнутися з думкою , що любов є частина фізіології і що без неї кохання не існує ;
4 ) Визначитися з власними запитами на предмет майбутньої любові , причому по максимуму :
- підлога
- зовнішність
- характер
- духовність
- звички
- вік
- статус
- Соціальне становище
- Матеріальне становище
- Сімейний стан
- хобі
- освіта
- Віросповідання і т.д.
5 ) Пошукати потрібну кандидатуру всередині власної середовища проживання;
6 ) Розширити пошуки в тих напрямках , які можливі ;
7 ) Якщо пошук не дав результатів , подсократить п.4 і повторити п.п.5 і 6 ;
8 ) Вибравши підходящий об'єкт , слід спочатку наділити його всіма необхідними якостями п.4 і прописати в своїй свідомості ;
9 ) Асоціювати об'єкт ( створити якоря - прив'язки ) з максимальною кількістю предметів і дій , щоб образ викликався в пам'яті при кожному випадку їх зачіпання ;
10 ) Познайомитися безпосередньо з об'єктом любові , виливши на нього (неї) все накопичене за час підготовки великого і світлого почуття ;
11 ) У разі позитивної реакції см. далі , у разі негативної , повертайся в п.5 ;
12 ) З'ясувати у об'єкту зміст його п.4 , після чого в рекордно короткі терміни підігнати себе під його (її) поняття ідеального партнера для любові ;
13 ) Любити і бути коханим ( ою).

          Не став розписувати в подробицях як шукати , де та іншу лабудєнь - все це і так мається на подглаву книги , але саме бажання закохатися тепер кожен зможе здійснити не особливо зажене з цього приводу. Деякі вважають , що спонтанність у любові все-таки переважніше прагматизму - прапор їм в руки , тільки потім нехай не сунуть голову в петлю , коли реальність почне диктувати свої умови. Тут у мене присутні вимагають пояснень на конкретних прикладах. Що ж, немає проблем. Чи багато відомо історії прикладів вічної любові ? А скільки в історії зафіксовано людей , чия нещасна любов викликала стільки сльозинок , сліз і слезіщ ? Думаю , коментувати в цьому випадку більше нічого: навіть ежам зрозуміло , схрестити два характеру можна , але обчислити тривалість їхнього симбіозу всупереч впливу зовнішніх і внутрішніх факторів у вигляді інформаційних челокодов навряд чи вдасться. Та що це я все про те , як закохатися , пора і зворотний бік висвітлити , тим більше деяким влюбливим особинам таке ох як необхідно .

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!