Вход Регистрация

як давати поради чоловіку

5 сентября 2016, в 12:01

Подавати рекомендації – це одна справа, але те, як правильно подавати рекомендації мужику – це окрема зміст. У разі якщо рекомендувати що-небудь міцного підлозі без урахування деяких індивідуальностей, то цим радою легко спровокувати дебош. У разі якщо дама розуміє, як вірно розподілятися тим, про що вона розуміє ніж будь-якого іншого і більше, то незабаром вона буде найкращою допомогою і супутницею в житті.
У разі якщо дама розуміє, як вірно розподілятися тим, про що вона розуміє ніж будь-якого іншого і більше, то незабаром вона буде найкращою допомогою і супутницею в житті.

Корисні поради для вас на http://www.dausovet.com.


У разі якщо дама розуміє, як вірно розподілятися тим, про що вона розуміє ніж будь-якого іншого і більше, то незабаром вона буде найкращою допомогою і супутницею в житті

Головні хиби в поведінці дам

Неправильно вибраний час і простір: часом дами дивуються, чому всі їхні ідеї, нехай в тому числі і чудові, відкидаються. Справа в тому, що власне основи прийняття висновків міцним і слабеньким підлогою кардинально виділяються приятель від приятеля. Пані бажають до розгляду обстановок, а мужика замикаються і приймають висновок автономно. У разі якщо мужик мовчить і не починає тему сам, дамі треба добре задуматися, а чи варто...
Нерідко пані пробують дресирувати мужиків, власне що для ватажка зграї рішуче неприпустимо. Швидше за все, спроба продемонструвати себе в дечому ніж якоїсь іншої, ніж мужик призведе до скандалу.
Не зрідка дама починає рекомендувати, перебуваючи у роздратованому стані. Подібний розклад не тільки не веде до висновку труднощі, але візаві, її погіршує.
Дама бере ініціативу у власні руки – вона підходить до мужика, розмовляє власні думи й чекає моментальної реакції. Але цього не стане.

Рада

Дамі треба сприймати, власне що мужик сприймає укладення згодом дещо якого обмірковування.
У разі якщо мужик мовчить і не починає тему сам, дамі треба добре задуматися, а чи варто...
У разі якщо мужик мовчить і не починає тему сам, дамі треба добре задуматися, а чи варто...

Як вірно подавати рекомендації мужикам

Дама показує власну мудрість за цей час, коли виділяє виступати першу роль мужика. Але як же донести до нього власні думи й ідеї?

Застосувати навідні запитання: «а ти не думав, власне, що треба влаштувати лагодження в цьому році?» Він зобов'язаний сприймати, власне що ініціатива виходить від нього, за цей час мужик стане готовий дискутувати що чи інше питання.
Більше вислуховувати: базікати лише згодом такого, як висловиться мужик.
Тактовно озвучувати власну точку зору: тиради «я знаю» або «я вважаю» ніж будь-якого іншого залишити, змінивши їх на «мені здається», «я відчуваю».
Дама не зобов'язана виявляти, що власне є те, що вона орієнтується ніж якоїсь іншої, ніж мужик.


Висновок:

У разі якщо дама стане йти по стопах звичайним порад про те, як правильно подавати рекомендації міцному підлозі і приймати потужність і вага мужика, подавати йому брати на себе головні висновки, то це стане непоганим каталізатором для створення нескінченних і гармонійних відносин.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!