Вход Регистрация

Як на сайті знайомств уникнути обману.

19 августа 2014, в 15:22

Відомо, що близько вісімдесяти відсотків активних користувачів Інтернету реєструються на сайтах зайомств і шукають сайт для пошуку другої половинки, а саме шукають сайт знайомств безкоштовно, при цьому вказуючи в своєму особистому акаунті недостовірну інформацію. Вчені змогли визначити кілька характерних ознак, відповідно до яких можна дуже точно визначити обманщика. Щоб не попастися на виверти брехуна, слід звернути увагу на кілька ключових слів, зазначених в облікового запису обранця. До подібного висновку прийшло безліч ученних, які протягом довгого часу ретельно аналізували анкети, розміщені популярних сайтах знайомств.

Найважливішим показником можна вважати надану особисту інформацію. Якщо опис в персональному профілі матиме лаконічний вигляд, то більшою можна вважати і ймовірність стати жертвою обману.

Шахраї дуже рідко у власних анкетах використовують слово «Я». Подібне твердження є дійсним і для тих випадків, коли користувач тільки трохи прикрасив реальність. Приміром, знизив свій справжній вік на кілька років або зменшив масу тіла. Швидше за все, подібним чином брехуни хочуть позбавити себе від заяв в обмані.

До ще однієї важливої особливості мови брехунів можна віднести використання слів, які містять заперечення. Відоме слово «веселий» нечесні користувачі часто замінюють синонімом «негрустний».

Якщо після перегляду профілю ви не знайшли однозначних і точних підказок, то «розкусити» користувача можна буде лише при особистій зустрічі. У великій кількості випадків шахраї не відрізняються великою товариськістю, так як вони повинні постійно стежити за своїми словами та запам'ятовувати безліч нової інформації. Якщо брехун надасть своєму співрозмовнику велику кількість даних, то, відповідно, збільшиться ймовірність появи помилок та інших неузгодженостей.

Намагаючись приховати брехню, обманщики уникають деяких тем у розмові. Коли в анкеті користувача введений неправильний вік, значення зростання або ваги, а фотографія не відповідає реальності, то це може означати, що клієнт не бажає говорити про власну зовнішність. Улюбленим темами цієї людини може бути робота і життєві досягнення.

Дослідники говорять, що за допомогою цих не надто складних правил «розкусити» ошуканця можна в 65% випадків.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!