Вход Регистрация

Як запобігти пожежі

5 января 2017, в 20:06

Шановані городяни! З метою застереження пожеж у багатоквартирних будинках

1. Ніколи не паліть у ліжку. Не забуваєте, сигарети і спиртне - функціональні співучасники пожежі.

2. Ніяк не паліть на балконі і ніяк не кидайте недопалки донизу.

3. Жодного разу ніяк не залишайте у відсутності нагляду увімкнені електроприлади.

4. Дивіться з-за справністю проводки, ніяк не перевантажуйте електромережу, ніяк не дозволяйте впровадження рукодільних електроприладів і «жучків».

5. Ніяк не накривайте електролампи та інші світильники папером і тканинами.

6. Ніяк не захаращуйте меблями, устаткуванням та іншими горючими які були використані (горючими рідинами) балкони (терасі), а ще евакуаційні виходи і сходи.

7. Ніяк не організовуйте складання горючих які були використані в підвалах і нижніх поверхах, якщо введення в їх ніяк не відділений від єдиних сходових клітин.

8. Ніяк не залишайте дітей у відсутності нагляду, вивчіть їх правилами використання полум'ям. 9. При найменшому ароматі газу на кухні або в житлоплощі ніяк не запаліть світло, ніяк не застосовуйте явний полум'я – негайно провітріть будівлі, прикрийте газовий кран і викликати газову службу або службу порятунку. Не забуваєте, ніби пожежа простіше запобігти, ніж утушить! При походженні пожежі негайно телефонуйте згідно телефонного апарату служби порятунку «01», «112» чітко повідомте, ніби пламенеет, адресу і власне прізвище.
Замовити інспектування системи протипожежного захисту ви можете на http://www.shieldcenter.com.ua/.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!