Вход Регистрация

Як завоювати не вільну дівчину

17 октября 2015, в 20:19

Зневірятися не варто, якщо об'єкт вашої зацікавленості вже є молода людина. Необхідно сміливо брати ситуацію в свої руки і за допомогою різноманітних прийомів показувати дівчині, що ви набагато краще її обранця. Для цього потрібно розробити стратегію дій і в майбутньому чітко слідувати наміченим планом. Детальніше зупинимося на питанні, як закохати в себе дівчину, якщо у неї хлопець є. Спочатку рекомендується зібрати якомога більше інформації про життя представниці прекрасної статі, про її захоплення і хобі. Може бути, вона по вихідних у дворі гуляє зі своїм молодшим братиком або 3 рази в тиждень відвідує курси професійної фото. Запросивши племінника на цю ж дитячий майданчик або записавшись у той же клуб, ви зможете наблизитися до об'єкта свого інтересу. Постійні зустрічі та спільні теми розмови стануть відмінним стимулом для розвитку довірчих відносин. Як в себе закохати дівчину. Попросіть добру приятельку зіграти роль вашої пасії.

Цей хитрий хід допоможе дівчині розслабитися і дасть їй усвідомити, що ваш інтерес носить лише дружній характер. Тоді подальше спілкування буде відбуватися максимально просто і вільно, з її боку, без будь-яких страхів. Дівчина зобов'язана переконатися в тому, що ви цінуєте її як людину, на її думку прислухаєтеся, інтереси поділяєте. Тоді з часом вона буде відкривати власну душу, ділитися проблемами, просити поради. При правильній тактиці це послужить відмінним поштовхом до побудови більш близьких відносин. Заручившись Довірою власної симпатії, необхідно стати для неї відмінним слухачем і порадником. Завдяки тому ви зможете отримати безліч цінної інформації про переживання і проблеми представниці прекрасної статі, у тому числі чимало потрібних відомостей про її молодій людині. Візьміть На озброєння ті якості, які відштовхують її в партнері, і всіляко демонструйте їх відсутність у своєму характері. Він приділяє їй мало уваги? Станьте максимально ввічливим і турботливим.

Недоліки представниці прекрасної статі висміює суперник? Кажіть їй Більше компліментів. Волею-неволею ваша кохана оцінить ці вчинки і перейметься до вас ще найбільшою симпатією. І наостанок, домагаючись розташування зайнятої представниці прекрасної статі, ні в якому разі не слід квапити події. Не потрібно зізнаватися у своїх почуттях і робити сміливі кроки для зближення до тих пір, поки вона не розлучиться зі своїм хлопцем. Цього моменту вичікуючи, чи варто залишатися просто другом, і лише після розриву відносин рекомендується непомітно робити кроки до легкого флірту. З високим ступенем ймовірності дівчина відповість вам взаємністю, і ваше спілкування перейде на новий щабель.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!