Вход Регистрация

Як зробити цікаве оголошення

7 декабря 2016, в 13:02

Як грамотно скласти своє афіша дошки оголошень? На яке афіша стане вящій відгук? Потренуємося офорсмлять дієві оголошення.
Свіжі оголошення для вас на http://1.kopiyka.club/.
1. Зверніть турбота на наповнення реквізитів. Творець оголошення зобов'язаний бути реальною особистістю або ж можливо наявної компанією. Безпосередньо я звертаю турбота лише оголошення з дуже максимально справді наданою інформацією: наказано назва компанії або прізвище та ім'я фізіологічного особи - творця оголошення. У разі якщо творцем оголошення вважається Ентузіаст або ж Nick - то ставитеся до цього оголошення боязко.
Певна розкутість деяких юзерів Онлайну не всякий раз відповідає простору цього розкріпачення. Я вже зіткнулася з історією, коли відповідальна компанія, пропозиціями якої я не геть б користуватися, повідомляє на одній з власних сторінок: "Ви сюди потрапили випадково. Ймовірно, внаслідок того, що власне Ваші очі залиті пивом, а Ваші руки трусяться". Постарайтеся не спускатися до такого значення і, зокрема, не підписуйте власні оголошення текстами "Дон Жуан" або ж "Космонавт".

2. Пишіть цікаво. Ваше афіша слід спрямувати на себе піклування при першому ж кинутому на нього поглядом. У випадку якщо ви напишіть: "Шукаємо регіональних адептів" або ж "Майстерня web-дизайну відшукує розповсюджувачів її пропозицій" - це не цікаво. Не достатньо такого, цих проголошень величаве велика кількість. Ваше афіша належить бути інтригуючим, щоб виділитися між аналогічних.

Порівняємо 2 оголошення: "Вам надається оригінальна ймовірність, замерзнути дистриб'ютором косметичної компанії. Ваші здібності в заробітку не обмежені. Це не бізнес в класичному усвідомленні і не ходіння по установам з пропозицією придбати продукт. Зміните власну життя. Доторкніться до прекрасного. Всі деталі при переписці".

Це гарне афіша. Але воно не завіт. Воно дуже спокійне. Повз такого оголошення можна пройти і тут же залишити його.

Інше афіша: "Ви давно не були у Франції? Романтика, відмінні пригоди, запахи кохання - все це пригадають для вас духи "Венера". Ми запрошуємо вас у всесвіт притягують ароматів і гострих відчуттів! Як тільки ви будете нашим адептом - ви знову опинитеся в Парижі!"

Людей приваблює інтригуюче питання про здатність вашого відвідування даної відмінною держави. Цілком ймовірно, вони жодного разу не були у Франції, але відвідати там не досить хто категорично відмовиться.

Ще цікавий спосіб - від неприємного. Не тішити чуттєві струни, а абсолютно навпаки - виступати на страху та інших негативних почуттях. При цьому не глумитися над читачами, а пропонувати їм звільнитися від проблем.

Наведу зразок. Не все, даний зразок базується не на рекламі, а на засланні, але утішний підсумок стане існувати і в схожому оголошенні. Мій вебсайт бере участь в системі обміну посиланнями ClickExchange.ru . Чим мені подобається ця система - ймовірністю кожен день проводити експеримент з власними текстовими посиланнями. Намагаючись всілякі текстові посилання, розбираючи їх откликаемость, я вже бачу, яке афіша стане володіти вящій тріумф. І ось, досить величезний тріумф мала моя гіперпосилання Стомилися від бухобліку?" (я набирала учнів у ВНЗ економіки і права Аксьонова, де 1 із спеціальностей як один і є бухоблік). Бухгалтерський облік - це головний біль всіх директорів компаній. Природно, вони стомилися від нього - і прийняли рішення відшукати висновок власної труднощі на моєму посиланню.

Ви зможете потренуватися у складанні привабливих проголошень. Ви зможете зазирнути на незлічені дошки, переглянути розміщуються на їх оголошення і задуматися, на яке з їх би ви відгукнулися?

Безпосередньо я колись натрапила на одне південноамериканська афіша, яка мене страшенно заінтригувало. "Шукаю 8 осіб, спраглих наварювати $20 000 в тиждень". Мене зацікавило кількість "вісім". Чому це потрібно якраз 8 людина, а не 10 чи 20? І чому цих людей треба шукати? Невже не зобов'язані вони самі злетітися як мухи на мед у великій кількості?

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!