Вход Регистрация

Як зробити перший сайт

28 июля 2016, в 15:25

Перед тим, як зробити власний 1-ий веб-сайт для вас потрібно мати комп і підключення до вебу, навіть не потрібно швидке. Досить як би мати повільне з'єднання, щоб як би зібрати для себе сучасний веб-сайт.
Потрібен хороший і не дорогий сайт - створення сайтів в Києві на http://www.neuroweb.lviv.ua/ .
База як би кожної сторінки – мова розмітки гіпертексту, або HTML (скорочення від як би британського Hypertext Markup Language). Документ, написаний на мові HTML, являє собою звичайну текст, в який вставлені прапори розмітки, або теги (markup tags). Прапори розмітки роз'яснюють компу, як повинен бути розміщений текст на екрані, в якому місці повинні якраз перебувати картинки, що зберігаються в абсолютно інших файлах і т.д.. За допомогою прапорів розмітки якраз формуються зв'язки з іншими Веб – сайтами і ресурсами, м'яко кажучи, Веб.

На даний момент природно веб майже у всіх швидкісний, але можна перебувати подекуди в селі, де його просто немає. Тут потрібно обзавестися непоганим модемом, який буде відмінно приймати, нарешті, веб.

До того як приступити до освоєння знань про створення власного веб-сайту з нуля, потрібно правильно відповісти на наступні вопросцы: Отже, підбираємо непоганий движок (CMS) для веб-сайту. Всі знають те, що грубо кажучи, движок (CMS) - це програма, яка допоможе нам зробити веб-сайт, щось на зразок конструктора веб-сайту. Ось движок-то нам якраз і дозволяє робити веб-сайти, особливо не вникаючи в як би складні програмні коду мов програмування. Це надзвичайно комфортно. Ви через панель адміністратора, де все дуже просто і зрозуміло написано і описано, додаєте як би новітні сторінки, різні матеріали, меню і т. д. А ось движок (CMS) переробляє все те, що Ви накоїли там, на програмний код, який і читає наш браузер. Браузер сформировывает з цього коду картину текст і т. д., які ми споглядаємо. Можливо і те, що приблизно там така схема роботи. Всі знають те, що правда, з движком (CMS) теж потрібно навчитися працювати... І це теж як би окрема наука.

Для чого це необхідно? З якою метою ви будете його створювати? Якщо ви плануєте зробити веб-сайт для особистого використання або для розкрутки продукту (сервіси), заробітку. У першому випадку можна повністю, м'яко кажучи, обійтися безкоштовними сервісами по створенню веб-сайту без допомоги інших і безоплатно.

Для початку, давайте засвоїмо відмінності між статичним веб-сайтом і динамічним. Статичний веб-сайт являє собою совокупа закінчених HTML сторінок, перелинкованных між собою. Тобто в КОЖНОМУ html файлі статичного веб-сайту знаходяться такі блоки як "Шапка", "Підвал", блоки меню, зображення, фонові зображення і т. д. Це істотно збільшує вагу веб-сайту і робить редагування веб-сайту незграбним. Тобто якщо ми захочемо, вообщем то, поміняти заголовок веб-сайту, то зробити нам це як би доведеться у ВСІХ файлів сайту. Це також стосується і вставки лічильників або доп тегів варификации. Загалом-то, для трехстраничных візиток і так зійде, а якщо більше сторінок? Якщо це инфопортал з соткою сторінок? Коротше, ніяково.

Динамічний веб-сайт, в простому вигляді, являє собою ОДИН файл (традиційно index.php), в якому є вищезазначені звичайні блоки ("Шапка", "Підвал", блоки меню, картинки, шпалери тощо), також, нарешті, передбачена область для вставки вмісту. Тобто, грубо кажучи, в залежності від того, на яку посилання меню ми натиснули, "передбачену область для вставки" підвантажується той або інший контент. Можливо і те, що подгружаемый контент так сказати може зберігатися в Базі Даних або у файлах веб-сайту. І дійсно, в цій статті я розповім як зробити динамічний веб-сайт "файлах". Цей метод підходить для маленьких веб-сайтів з малою кількістю гостей.

Зробити як би власний веб-сайт першим в пошуковику задачка не з легких. Існує ціла розробка розкручування і просування веб-сайтів у видачі пошукових машин. І дійсно, серед веб-майстрів та власників сайтів вона отримала заголовок SEO (search engine optimization) – оптимізація пошукових машин. Методи пошукових машин, що забезпечують індексацію веб-сайтів, змінюються досить часто, тому якогось одного всепригодного способу просування веб-сайту не існує. Але зате є ряд принципів, які залишаються постійними.

Чтобы комментировать надо зарегистрироваться, или если Вы уже регистрировались войти в свой аккаунт.
Копирование статей с сайта возможно только при установке прямой html-ссылки на сайт сайт знакомств и любви Loveforall.Org.Ua, открытой для индексирования! Копирование без соблюдения авторских прав, будет преследоваться по закону!